AS „Prudentia”

ekr-nuz-mums-2023-03-16-124329.jpg

Izmantotie risinājumi

Firmas.lv datu abonēšana, XML

Mājaslapa

https://www.prudentia.lv/

Uz jautājumiem atbildēja Juris Eizentāls, AS „Prudentia” partneris.

Biznesa apraksts

AS “Prudentia” ir vadošais korporatīvo finanšu uzņēmums Baltijā ar vairāk nekā 23 gadu pieredzi uzņēmumu vērtēšanas, apvienošanas, pirkšanas un pārdošanas jomā. Mērķtiecīga darba un veiksmīgas sadarbības rezultātā “Prudentia” ir izveidojusi ilgtermiņa attiecības ar uzņēmumu vadītājiem un īpašniekiem lielākajos Baltijas uzņēmumos. “Prudentia”  ir arī veiksmīga pieredze kapitāla finansējuma piesaistē uzņēmumiem, lai palīdzētu tiem iegūt finanšu tirgus uzticamību un realizēt savus biznesa attīstības plānus un projektus. Uzņēmumam ir abpusēji izdevīga sadarbība ar privātā kapitāla investoriem, kā arī nodibinātas ilgtermiņa attiecības ar lielāko daļu Baltijas banku un aktīvākajiem subordinētā kapitāla finansētājiem. “Prudentia” apkalpo klientus un nodrošina profesionālas konsultācijas birojos Rīgā un Tallinā.

Papildus pamatdarbībai gadu no gada “Prudentia” mērķtiecīgi piedalās un īsteno vairākus sociāli nozīmīgus projektus, kuru mērķis ir sniegt atbalstu izglītotas sabiedrības attīstībai un veicināt topošo uzņēmēju izaugsmi. Viena no sabiedriski nozīmīgajām iniciatīvām ir Latvijas vērtīgāko uzņēmumu TOP101 un kopš 2020. gada – arī Igaunijas vērtīgāko uzņēmumu TOP101.

Kādi bija galvenie iemesli, kāpēc izvēlējāties Firmas.lv datu abonēšanas pakalpojumu?

Firmas.lv piedāvā labus sadarbības nosacījumus, tāpēc arī izvēlējāmies sadarboties.

Kuras Firmas.lv opcijas izmantojat biežāk un kāpēc?

Uzskatu, ka esam vieni no čaklākajiem Firmas.lv lietotājiem. Pielietojot Firmas.lv datus, mēs sadarbībā ar “Nasdaq Riga” jau kopš 2005. gada veidojam Latvijas vērtīgāko uzņēmumu TOP101, kā arī ikdienas darbā Firmas.lv izmanto liela daļa uzņēmuma darbinieku.

Kāda bija sadarbība ar Firmas.lv speciālistu, uzsākot pakalpojuma nodrošināšanu un turpmāk?

Pašam personīgi nav nācies komunicēt ar Firmas.lv Klientu servisu, bet uzskatu, ka sadarbība bija laba, ja reiz esam apmierināti.

Ko varat ieteikt citiem uzņēmumiem, domājot par Firmas.lv datu pakalpojuma nepieciešamību?

Uzskatu, ka jebkuram uzņēmumam Firmas.lv ir pirmais pieejamais ērtākais risinājums, kas palīdz uzzināt, kā klājas, piemēram, konkurentam, kā arī kas ļauj novērtēt jaunu sadarbības partneri, piegādātāju vai pircēju. Faktiski ikvienam uzņēmumam vajadzētu ieskatīties Firmas.lv, lai noskaidrotu ko vairāk par saviem sadarbības partneriem.