Dienvidkurzemes nov.

Atrasti 7208 uzņēmumi, tai skaitā ĪVE, Liepājas rajona Gaviezes pagasta, ZS, TURAIDAS, Liepājas rajona Sakas pagasta, ZS un citi

Pilsētas

Pagasti

A, Ā
B
C, Č
D
E, Ē
G, Ģ
K, Ķ
L, Ļ
M
N, Ņ
O
P
R
S, Š
T
V

ĪVE, Liepājas rajona Gaviezes pagasta, ZS

Dienvidkurzemes nov., Gaviezes pag., "Īve"

TURAIDAS, Liepājas rajona Sakas pagasta, ZS

"Turaidas", Sakas pag., Dienvidkurzemes nov., LV-3466

LAMBAS, Liepājas rajona Dunalkas pagasta, ZS

"Lambas", Dunalkas pag., Dienvidkurzemes nov., LV-3452

AVOTI, Liepājas rajona Rucavas pagasta, ZS

"Avoti", Rucavas pag., Dienvidkurzemes nov., LV-3477

OŠENIEKI, Liepājas rajona Sakas pagasta, ZS

Dienvidkurzemes nov., Sakas pag., "Ošenieki"

CIELAVAS, Liepājas rajona Otaņķu pagasta, ZS

"Iriņi", Otaņķu pag., Dienvidkurzemes nov., LV-3475

CIMDENIEKI, Liepājas rajona Grobiņas pagasta, ZS

"Cimdenieki", Grobiņas pag., Dienvidkurzemes nov., LV-3430

Liepājas rajona Dunikas pagasta Kļavas, ZS

"Mētras", Sikšņi, Dunikas pag., Dienvidkurzemes nov., LV-3480

Tijas, Liepājas rajona Lažas pagasta, ZS

"Zaļkalni", Lažas pag., Dienvidkurzemes nov., LV-3456

EZERZEME JS, Liepājas rajona Dunalkas pagasta, ZS

"Straumes" – 17, Dunalka, Dunalkas pag., Dienvidkurzemes nov., LV-3452

Liepājas rajona Kalvenes pagasta Dreijas, ZS

"Bites", Kalvenes pag., Dienvidkurzemes nov., LV-3443

Liepājas rajona Vērgales pagasta Pirktiņas, ZS

"Centība", Vērgales pag., Dienvidkurzemes nov., LV-3463

Sakas seržāni, Liepājas rajona Sakas pagasta, ZS

Dienvidkurzemes nov., Sakas pag., "Zeltiņi"

MAZIE DĀRZNIEKI, Liepājas rajona Nīcas pagasta, ZS

"Putnu Dārzs", Virgas pag., Dienvidkurzemes nov., LV-3433

PORIŅI-1, Liepājas rajona Grobiņas pagasta, ZS

"Poriņi", Grobiņas pag., Dienvidkurzemes nov., LV-3430

PURENES, Liepājas rajona Gaviezes pagasta, ZS

"Purenes", Gaviezes pag., Dienvidkurzemes nov., LV-3431

TRINĪŠI, Liepājas rajona Bārtas pagasta, ZS

"Trinīši", Bārtas pag., Dienvidkurzemes nov., LV-3482

UIMAS, Liepājas rajona Aizputes pagasta, ZS

"Uimas", Aizputes pag., Dienvidkurzemes nov., LV-3456

GOBAS-I, Liepājas rajona Kalētu pagasta, ZS

"Gobas", Kalētu pag., Dienvidkurzemes nov., LV-3484

MĀLKALNI-I, Liepājas rajona Priekules pagasta, ZS

Dienvidkurzemes nov., Priekules pag., "Mālkalni-1"
+