Ienākt
Autors: LETA

Būvfirmas "Arčers" valdes priekšsēdētāja amatā iecelts Kārlis Balgalvis

Rīga, 10.jūn., LETA. Būvniecības uzņēmuma SIA "Arčers" valdes priekšsēdētāja amatā iecelts Kārlis Balgalvis, liecina "Firmas.lv" informācija.

Uzņēmuma valdē no 9.jūnija iecelts arī valdes loceklis Juris Tarkšs, bet darbu valdē turpina valdes locekle Maija Baltgalve. 

Tādējādi darbu "Arčers" valdē vairs neturpina valdes locekļi Mārtiņš Lāma un Dina Zaķīte. 

Jau vēstīts, ka šogad janvārī tika pabeigta "Arčers" reorganizācija, kurā mainījās uzņēmuma īpašnieks un patiesais labuma guvējs. Reorganizācijas laikā kompānijai "Arčers" tika pievienota līdzšinējā uzņēmuma 100% kapitāldaļu īpašniece SIA "Nule 17", kuras vienīgā īpašniece ir AS "UGN". Pēc reorganizācijas "UGN" ir kļuvusi par vienīgo "Arčers" kapitāldaļu īpašnieci.

Pirms reorganizācijas "Arčers" patiesais labuma guvējs bija Armands Garkāns, bet pēc reorganizācijas par patieso labuma guvēju kļuvis Lāma.

Pirms reorganizācijas "Arčers" iesniedza gada pārskatu arī par periodu no 2020.gada 1.janvāra līdz 31.maijam, kurā uzņēmums strādāja ar 21,04 miljonu eiro apgrozījumu un guva 915 612 eiro peļņu. Pārskatā teikts, ka reorganizācija tiek veikta darbības efektivizācijai, tāpēc nolemts pievienot mātesuzņēmumu "Nule 17". Tāpat pēc reorganizācijas mainīts pārskata gada periods, kurš turpmāk būs no 1.jūnija līdz nākamā gada 31.maijam.

"Arčers" 2019.gadā strādāja ar 37,008 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 39,3% vairāk nekā 2018.gadā, savukārt kompānijas peļņa palielinājās vairāk nekā 18 reizes un bija 2,507 miljoni eiro.