Ienākt
Autors: LETA

"Preiļu siers" palielina siera un sauso piena produktu ražošana apjomu un vēlas atjaunot piesārņojošās darbības atļauju

Rīga, 8.apr., LETA. AS "Preiļu siers" palielina siera, sauso piena produktu un saldā krējuma ražošana apjomu, liecina uzņēmuma paziņojums par iesniegumu A kategorijas piesārņojošās darbības atļaujas atjaunošanai.

"Preiļu siers" sagatavojis un iesniedzis iesniegumu A kategorijas piesārņojošās darbības atļaujas pārskatīšanai un atjaunošanai, ko Valsts vides dienesta (VVD) Daugavpils reģionālā vides pārvalde ir pieņēmusi. Izmaiņas atļaujā ir saistītas ar to, ka tiek palielināts siera, saldā krējuma un sauso piena produktu ražošanas apjoms, kā arī uzstādītas jaunas notekūdeņu priekšattīrīšanas iekārtas. Vienlaicīgi ir aktualizēta arī informācija par izmantotajām ķīmiskajām vielām.

Piesārņojošo darbību uzņēmums veic Daugavpils ielā 75 un Andreja Upīša ielā 30 Preiļos.

Sabiedrība var iesniegt rakstiskus priekšlikumus A kategorijas piesārņojošās darbības atļaujas pārskatīšanai un atjaunošanai VVD Daugavpils reģionālajā vides pārvaldē līdz 12.aprīlim.

"Firmas.lv" dati liecina, ka "Preiļu siera" apgrozījums 2019.gadā bijis 63,752 miljoni eiro, bet peļņa sasniegusi 877 830 eiro. Finanšu informācija par pērno gadu vēl nav pieejama.