Ienākt
Autors: LETA

Tirdzniecības platforma "Marketplace" gada laikā piesaistījusi 2000 pārdevēju

Rīga, 23.febr., LETA. Interneta tirdzniecības veikala "220.lv" tirdzniecības platformai "Marketplace" kopš pērnā gada pavasara Baltijas mērogā pievienojušies 2000 pārdevēju, aģentūrai LETA pavēstīja uzņēmuma pārstāvji.

Patlaban "Marketplace" platformai ir pievienojušies vairāk nekā 550 jauni veikali Latvijā, kuru vidū ir tādi zīmoli kā "Danija", "Vero Moda", "Puma", "Branchess", "Jack&Jones", "Paulmann", "Diamond Sky" un citi.

Kopumā "Marketplace" Baltijas mērogā pieejami vairāk nekā 5000 zīmolu un vairāk nekā 550 000 preču. Kopumā ģenerēti "Marketplace" tirgotāju pārdošanas apjomi desmit miljonu eiro vērtībā.

Kā norāda uzņēmuma pārstāvji, 2019.gadā izveidotais "Marketplace" ir analogs risinājums starptautisko tirgus spēlētāju piedāvātajām iespējām, kur tirgotāji jau esošu e-komercijas vidi var izmantot savu preču tirdzniecībai tādejādi ietaupot investīcijas, kas nepieciešamas jauna e-veikala attīstībai.

"To, ka šis risinājums ir bijis veiksmīgs, pierāda gan ziemas periodā, īpaši Ziemassvētkos, ļoti strauji augošie pārdošanas apjomi, gan jauno tirgotāju pieteikumu skaits. Šī abpusēji veiksmīgā sadarbība ir ļāvusi augt gan mums, palielinot pārdošanas apjomus, tiem pārsniedzot sākotnējās prognozes, gan uzņēmējiem, kas pievienojās, nodrošinot tiem visas Baltijas klientu plūsmu, klientu servisu, loģistikas risinājumus, kā arī iesaisti mārketinga aktivitātēs," norādīja "Marketplace" tirdzniecības platformas vadītājs Raimonds Žilēns.

"220.lv" ir daļa no Baltijas e-komercijas uzņēmuma "Pigu Grupa", kam pieder arī "Pigu.lt" Lietuvā un "Kaup24.ee" Igaunijā.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, "220.lv" pārvaldītājs SIA "Pigu Latvia" laikā no 2019.gada 1.aprīļa līdz 2020.gada 31.martam strādāja ar 25,481 miljonu eiro apgrozījumu un 990 100 eiro zaudējumiem.

Kopš 2015.gada "Pigu grupu" pārvalda "MCI". Kā "Pigu Latvia" patiesie labuma guvēji norādīti četri Polijas pilsoņi - Macejs Kovaļskis, Tomašs Daniss, Eva Ogričaka un Tomašs Čehovičs.