Ienākt
Autors: LETA

Latvijas uzņēmums "dots." sadarbosies ar "WSO2" IT risinājumu ieviešanai Baltijā

Rīga, 17.febr., LETA. Nākamās paaudzes tehnoloģiju uzņēmums "WSO2" noslēdzis sadarbības līgumu ar Latvijas tehnoloģiju kompāniju "dots." sarežģītas informāciju tehnoloģiju (IT) sistēmas ieviešanai, lai klienti Baltijas valstīs varētu īstenot savas digitālās transformācijas ieceres un mērķus, aģentūru LETA informēja SIA "WeAreDots" pārstāve Kristina Oļševska.

Saskaņā ar vienošanos "dots." nodrošinās jaunākās paaudzes IT sistēmu integrācijas risinājumus, kuru pamatā ir "WSO2" tehnoloģijas, kā arī darbosies kā piekļuves punkts "WSO2" produktiem un atbalsta pakalpojumiem klientiem Baltijas valstu reģionā.

"No pagājušajām desmitgadēm mantotās IT sistēmas bieži vien nespēj "turēt līdzi" biznesa pieprasījumam un attīstības tempiem. Lai veiktu pat visniecīgākās sistēmas izmaiņas, nereti tas izmaksā ļoti dārgi, un tas ir ilgstošs process. WSO2 tehnoloģijas apvienojumā ar atvērto un uz lietotājporgrammu saskarnes (API) balstīto sistēmas arhitektūru ļauj pārveidot vēsturiski veidotās sistēmas mazākos "klucīšos" un skaidri definēt atbildības, kas savukārt, dod iespēju elastīgāk un ekonomiski efektīvāk turpināt attīstīt uz klientiem vērstus risinājumus un pakalpojumus," komentē "dots." vadītājs Juris Vilders.

18.februārī norisināsies bezmaksas vebinārs "2021 + "WSO2" = droša digitalizācija!" par "WSO2" API pārvaldības risinājumu digitālās transformācijas iecerēm. Vebinārā tiks iekļauta informatīvā sadaļa, teorētiskā apmācība, praktisko pielietojumu prezentācijas un konkrētu risinājumu demonstrācijas.

ASV uzņēmums "WSO2" ir dibināts 2005.gadā un patlaban tas nodarbina vairāk nekā 700 profesionāļu visā pasaulē.

"dots." jeb SIA "WeAreDots" ir Latvijā reģistrēts IT uzņēmums, kas Baltijas reģionā ieviesis atvērtā pirmkoda integrācijas risinājumus.

Kā liecina "Firmas.lv" dati, "WeAreDots" apgrozījums 2019.gadā bija 8,731 miljoni eiro, savukārt peļņa - 252 747 eiro. Uzņēmums pieder Vilderam (35%), Sandim Kolomenskim (35%), Aigaram Jaundālderam (30%).