Ienākt
Autors: LETA

"Linstow Center Management" dažādos savu biznesa stratēģiju Latvijā

Rīga, 17.nov., LETA. Sākot ar 2021.gadu, tirdzniecības centru apsaimniekotājs "Linstow Center Management" dažādos uzņēmējdarbības stratēģiju Latvijā un Igaunijā, attīstot vairāku segmentu nekustamā īpašuma projektus, aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāvji.

Plānots, ka uzņēmums attīstīs biroju ēkas, tirdzniecības centrus, autostāvvietas, viesnīcas, atpūtas un citus objektus.

Baltijas valstīs "Linstow Center Management" sācis ieviest kompānijas Norvēģijas biznesa stratēģijas modeli, kas paredz uzņēmējdarbības mērķu diversifikāciju. 

"Šī stratēģija jau vairāk nekā 20 gadus sekmīgi tiek īstenota Norvēģijā, un esam pārliecināti par tās ilgtermiņa efektivitāti arī Latvijā un Igaunijā," norāda "Linstow Center Management" valdes priekšsēdētājs Frode Gronvolds.

Kā viens no pirmajiem soļiem jaunās stratēģijas ieviešanā būs tirdzniecības centru "Alfa" un "Mols" apsaimniekošanas pakalpojuma nodošana uzņēmumam "Multi Latvia", sākot ar 2021.gada februāri. 

Plašāk par tuvāko gadu biznesa un stratēģiju un investīciju projektiem paredzēts informēt 2021.gada sākumā.

"Linstow Center Management" 2019.gadā strādāja ar 4,611 miljonu eiro apgrozījumu un guva 231 532 eiro peļņu.

"Linstow Center Management" reģistrēta 2004.gadā, un tās pamatkapitāls ir 1,1 miljons eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Norvēģijas kompānija "Linstow". Uzņēmums apsaimnieko un attīsta Latvijas tirdzniecības centrus "Alfa", "Origo" un "Mols", kā arī lielāko tirdzniecības centru Igaunijā - "Ülemiste".

"Multi Latvia" 2019.gadā strādāja ar 2,127 miljonu eiro apgrozījumu un guva 536 339 eiro peļņu, liecina "Firmas.lv" informācija. 

Nekustamā īpašuma pārvaldīšanas uzņēmums "Multi Latvia" dibināts 2016.gadā, uzņēmuma pamatkapitāls ir 20 000 eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Nīderlandes kompānija "Multi Management B.V.", bet uzņēmuma patiesais labuma guvējs ir ASV pilsonis Stīvens Allens Švarcmans.