Ienākt
Autors: LETA

Apģērbu ražošanas uzņēmumā "66 North Baltic" konstatēts viens ar Covid-19 inficējies darbinieks

Rīga, 14.okt., LETA. Saldus un Aizputes novados strādājošajā apģērbu ražošanas uzņēmumā SIA "66 North Baltic" konstatēts viens ar Covid-19 inficējies darbinieks, aģentūrai LETA pavēstīja uzņēmuma direktore Silva Landmane.

"Viens mūsu uzņēmuma darbinieks no 1.oktobra nav darbā slimības dēļ. 5.oktobrī šī persona darba devēju informēja, ka viņam ir konstatēts Covid-19. Nevienai uzņēmumā strādājošajai personai nav noteikts kontaktpersonas statuss," skaidroja Landmane.

Neskatoties uz to, 6.oktobrī pēc darba devēja iniciatīvas veiktas kolektīvās analīzes gan Saldus, gan Aizputes ražotnēs un visiem darbiniekiem tās ir negatīvas. Uzņēmumā darbs tiek organizēts, ievērojot nepieciešamos piesardzības pasākumus, norādīja Landmane.

"66 North Baltic" apgrozījums pagājušajā gadā bija 7,74 miljoni eiro, savukārt uzņēmuma peļņa bija 279 395 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.

Uzņēmuma "66 North Baltic" vienīgais īpašnieks ir Islandes uzņēmums "Sjoklaedagerdin Ltd.". Uzņēmums ir reģistrēts 1999.gadā, un tā pamatkapitāls ir 2 246 156 eiro.