Ienākt
Autors: LETA

Rīgas Klusajā centrā svinīgi atklās otro konditoreju "Mulberry"

Rīga, 15.sept., LETA. Šodien plkst.10 Rīgā, Ausekļu ielā 14, tiks svinīgi atklāta Rīgā otrā konditoreja "Mulberry", kas koncentrēsies uz franču deserta izstrādājumiem, amatnieku maizes cepšanas tradīcijām un izlases ēdienkarti, izmantojot arī vietējās izejvielas, aģentūru LETA informēja sabiedrisko attiecību speciālists Matīss Rutks.

Atklāšanas pasākumā paredzētas izsmalcinātu konditorejas izstrādājumu un desertu degustācijas un jaunatklātās vietas prezentācija.

Konditorejas izveidotāji cer, ka to ikdienā apmeklēs gan vietējie iedzīvotāji, gan ārzemju viesi, kuri vienlaikus varēs novērtēt apkaimei raksturīgo jūgendstila perioda arhitektūru.

Kā norāda "Mulberry" maiznieks Pēteris Buls, kurš iepriekš strādājis restorānā "Vincents", jaunajā konditorejā būs atvērtā virtuve, lai cilvēki var vērot, kā tiek pašu rokām izmīcīts un izcepts maizes kukulis vai no "Moretti Forni" krāsns izņemti citi meistardarbi.

"Viesi varēs uzzināt, kā top izcilas garšas noslēpumi. Tā būs vieta, kur satikties, lai baudītu iecienītākos desertus kombinācijā ar svaigas kafijas aromātu visām gaumēm," sola Buls.

Jaunā "Mulberry" konditoreja, piesaistot privātas investīcijas, iekārtota 200 kvadrātmetros, bet vēl 120 kvadrātmetru platība atvēlēta atvērta tipa virtuvei un apkalpošanas zonai. Jaunatklātās vietas interjeru veidojusi arhitekte Zane Tetere-Šulce un viņas vadītais "Open AD" arhitektu birojs.

Kā pastāstīja Rutks, jaunās "Mulberry" konditorejas komandu veidos 15 pieredzējuši speciālisti, kuri radīs maizes, bagetes, smalkmaizītes un desertus, kas būs pieejami arī līdzņemšanai. Tāpat apmeklētājiem no izlases ēdienkartes piedāvās maltītes klātienē.

"Mulberry" ir daļa no restorānu tīkla, kas pieder SIA "Food&More". Pirmā "Mulberry" konditoreja Rīgā darbojas šaurākās telpās Jeruzalemes ielā 5.

Kā liecina "Firmas.lv" dati, 2018.gadā Rīgā reģistrētās SIA "Food&More" pamatkapitāls ir 2800 eiro. Uzņēmums pilnībā pieder Krievijas valstspiederīgajam Armenam Mkrtčjanam, kurš ir arī tā vienīgais valdes loceklis. 2019.gadā uzņēmums strādāja ar 69 088 eiro zaudējumiem, nodarbinot divus cilvēkus un valsts kopbudžetā ienesot vairāk nekā veicot maksājumus 24 400 eiro.