Ienākt
Autors: LETA

"SEB banka" izsniegusi 916 000 eiro aizdevumu minerālūdens ražotājam "Venden"

Rīga, 29.jūn., LETA. "SEB banka" izsniegusi 916 000 eiro aizdevumu minerālūdens ražotājam SIA "Venden", aģentūrai LETA pavēstīja bankā.

"SEB bankā" norādīja, ka aizdevums izsniegts, lai "Venden" varētu atjaunot autoparku, iegādājoties 17 jaunus mikroautobusus un 10 kravas automašīnas.

Vienlaikus "SEB bankas" valdes loceklis Arnis Škapars atzīmēja, ka 2021.gadā "Venden" ir ieplānojis palielināt autoparku vēl par 10 mikroautobusiem, izmantojot bankas aizdevumu vairāk nekā 200 000 eiro apmērā. 

Savukārt "Venden" izpilddirektors Aldis Škutāns norādīja, ka saņemtais aizdevums palīdzēs uzņēmumam intensīvāk attīstīties un realizēt izvirzītos mērķus.

"Uzņēmumam pastāvīgi attīstoties un paplašinoties klientu lokam, arvien vairāk kļuva jūtama nepieciešamība modernizēt un paplašināt automašīnu parku. Sniegtais finansiālais atbalsts dos iespēju ne tikai atjaunot esošo automašīnu parku, bet arī papildus optimizēt iekšējos procesus uzņēmumā, kā arī pilnveidot produkcijas piegādes veidus, tādējādi uzlabojot arī klientu apkalpošanas servisu," pauda Škutāns.

2019.gadā "Venden" apgrozījums bija 13,336 miljoni eiro, bet kompānijas peļņa bija 583 077 eiro.

Kompānija "Venden" reģistrēta 1997.gadā, un tās pamatkapitāls ir 28 440 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. "Venden" vienīgā īpašniece ir SIA "Mica Tehnoloģijas", bet patiesais labuma guvējs ir Polijas pilsonis Andržejs Pavlovs (Andrzej Pawlow).

Pēc aktīvu apmēra "SEB banka" šogad marta beigās bija otra lielākā banka Latvijā.