Ienākt
Autors: ZL

"BS Serviss" – visa veida auto remonts un apkope

car_368636_640

Auto krāsošana 

Auto krāsošana bieži vien ir nepieciešama pēc dažādām avārijām un negadījumiem, kā arī to var veikt, ja ir radušies redzami defekti vai gluži vienkārši klients vēlas atjaunot sava auto krāsu, lai tā turpmāk spīdētu un nerūsētu.

Kvalitatīva auto krāsošana tiek veikta autoservisā "BS Serviss". Tiek piedāvāti tādi auto krāsošanas pakalpojumi kā pulēšana, auto sagatavošana krāsošanai, detaļas krāsošana, jumta krāsošana, antikorozijas apstrāde.

"BS Serviss" meistariem auto krāsošana ir rūpīgs un atbildīgs darbs, kurā tiek izmantotas jaunākās tehnoloģijas un pieredzē iegūtā precizitāte, turklāt tiek piedāvāts plašs krāsu klāsts, ieklausoties katra klienta vēlmēs. Auto krāsošana tiek veikta speciāli aprīkotā zonā un krāsošanas kamerā.

Lasiet vairāk: http://www.autoservissbs.lv/#auto-krasosana

Metināšanas darbi 

Metināšanas darbi ir vajadzīgi pēc dažādām auto sadursmēm vai arī auto nolietojuma dēļ. Metināšanas darbi var būt nepieciešami kā vecākiem auto, tā arī pavisam jauniem, tādēļ ir svarīgi problēmu konstatēt un atrisināt laikus.

Regulāra auto apskate un apkope nodrošina veiksmīgu un ātru risinājumu, neļaujot auto bojājumam tālāk attīstīties, radot kaitējumu arī citām detaļām un veicinot vēl jaunus bojājumus.

"BS Serviss" tiek veikti dažādi metināšanas darbi: izpūtēju remonts un maiņa, sliekšņu remonts, arkas remonts. Autoservisā metināšanas darbi tiek veikti augstā kvalitātē, ņemot vērā katra auto specifiku un vajadzības.

Lasiet vairāk: http://www.autoservissbs.lv/#auto-krasosana

Autoserviss

Autoserviss sniedz plašu remonta pakalpojumu klāstu un regulāru automašīnas apkopi, tādēļ, iegādājoties sev automašīnu, autoserviss kļūst par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu.

Svarīgi, lai autoserviss kļūst par uzticamu palīgu gan pēc nopietnākiem negadījumiem un auto bojājumiem, gan vēloties saņemt regulāru auto apskati un apkopi, tāpēc rūpīgi jāizdara izvēle, uz kādu autoservisu doties. Jāņem vērā gan paša klienta vēlmes un auto vajadzības, gan pakalpojumi, ko autoserviss piedāvā.

"BS Serviss" ir autoserviss ar pieredzējušiem meistariem, kas specializējas auto krāsošanā, ritošās daļas remontā un metināšanas darbos.

Lasiet vairāk: http://www.autoservissbs.lv/#auto-krasosana