Ienākt
Autors: LETA

Pērn "Izdevniecības "Dienas Mediji"" apgrozījums pieaudzis līdz 2,688 miljoniem eiro

Rīga, 8.maijs, LETA. SIA "Izdevniecība "Dienas Mediji"" strādāja ar 2,688 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 7,6% vairāk nekā 2015.gadā, savukārt tās zaudējumi pieauga 3,4 reizes, sasniedzot 176 273 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".

Vadības ziņojumā teikts, ka pērn uzņēmuma apgrozījumu izdevies palielināt "Izdevniecības "Dienas Mediji"" vadības īstenoto aktivitāšu dēļ, tomēr zaudējumu apmērs pieauga, jo palielinājās pārdošanas izmaksas.

Uzņēmuma vadība 2017.gadā ir apņēmusies turpināt īstenot pasākumus, lai optimizētu "Izdevniecības "Dienas Mediji"" darbību. Viena no šogad plānotajām aktivitātēm ir veicināt efektīvāku uzņēmuma resursu izmantošanu.

Atbilstoši ziņojumam, uzņēmuma vadība šogad plāno pilnveidot laikrakstu "Diena", kā arī turpināt pievērst īpašu uzmanību specializētajiem pielikumiem un attīstīt interneta portālu "Diena.lv".

SIA "Izdevniecība "Dienas Mediji"" 2015.gadā strādāja ar 2,497 miljonu eiro apgrozījumu un zaudējumiem 52 030 eiro apmērā.

SIA "Izdevniecība "Dienas Mediji"" dibināta 2006.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 10,925 miljoni eiro un tā vienīgais īpašnieks ir Edgars Kots.