Rīga, 29. jūn., LETA. Tekstilizstrādājumu un higiēnas aprīkojuma nomas un servisa uzņēmums AS "Elis tekstila serviss" pagājušajā gadā strādāja ar 19,186 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 3,5% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa palielinājās par 9,3% un bija 3,719 miljoni eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka apgrozījuma pieaugums skaidrojams ar jaunu klientu piesaisti un tirgus daļu palielināšanu. Papildus tam veikti pasākumi, lai paplašinātu pakalpojumu klāstu un stiprinātu sadarbību ar esošajiem klientiem.
Uzņēmuma vadība plāno, ka šogad sniegto pakalpojumu apjomi mēreni pieaugs salīdzinājumā ar 2025. gadu, jo tiek paplašināta gan sniegto pakalpojumu servisa tirgus daļa visā Latvijā, gan ieviesti jauni produkti.
"Elis tekstila serviss" 2024. gadā strādāja ar 18,535 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 10,5% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa samazinājās par 10,4% un bija 3,401 miljons eiro.
Uzņēmums reģistrēts 1994. gadā, un tā pamatkapitāls ir 4,786 miljoni eiro. "Elis tekstila serviss" pieder Lielbritānijas "Berendsen Finance limited".
"Elis tekstila serviss" apgrozījums pērn pieaudzis par 3,5%
LETA 29.06.2026
"Rocket Bean" atklās jauno grauzdētavu
LETA 06.08.2026
Rīga, 6. aug., LETA. Kafijas grauzdēšanas uzņēmums SIA "King Coffee Service", kas strādā ar zīmolu "Rocket Bean", šodien atklās jaunu grauzdētavu, kuras izveidē ieguldīti aptuveni 2,5 miljoni eiro, aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāvji.
"Rocket
...
Biržas ieguldījumu fondu sarakstā iekļaus "Signet Baltic Bond Fund" ieguldījumu apliecības
LETA 06.08.2026
Rīga, 6. aug., LETA. Biržas "Nasdaq Riga" ieguldījumu fondu sarakstā šodien iekļaus ieguldījumu pārvaldes sabiedrības "Signet Asset Management Latvia" ieguldījumu fonda "Signet Baltic Bond Fund" ieguldījumu apliecības, teikts biržas paziņojumā.
"Sig
...
Maizes ceptuves "Lāči" apgrozījums pērn samazinājies par 3,4%
LETA 06.08.2026
Rīga, 6. aug., LETA. Maizes ceptuve SIA "Lāči" pagājušajā gadā strādāja ar 10,73 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 3,4% mazāk nekā 2024. gadā, kā arī kompānija cieta zaudējumus 199 823 eiro apmēra pretstatā peļņai gadu iepriekš, liecina "Firmas.lv
...