Rīga, 5. jūn., LETA. Grāmatu izdevējs SIA "Lielvārds" pagājušajā gadā strādāja ar 5,327 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 0,5% mazāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa pieauga 2,2 reizes - līdz 966 526 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka 2025. gadā turpinājās investīcijas gan poligrāfiskajos produktos, izdodot vairāk nekā 20 jaunas grāmatas un burtnīcas, gan digitālajā saturā, kas izstrādāti saskaņā ar uzņēmuma stratēģiju, lai atbalstītu skolotājus un skolēnus ar mācību materiāliem atbilstoši "Skola2030" mācību satura īstenošanai.
Būtiskas investīcijas veiktas digitālās mācību vadības platformas pilnveidē, izstrādājot jaunas funkcionalitātes gan platformas lietotājiem, gan izstrādāti vairāki integrēti satura veidošanas rīki, lai efektivizētu digitālā satura veidošanu.
Vadības ziņojumā teikts, ka uzņēmumam 2025. gadā apgrozījums nebūtiski samazinājās un praktiski saglabājās 2024. gada līmenī, taču, efektivizējot iekšējos procesus ražošanā un administratīvajos procesos, kā arī restrukturizējot produktu groza īpatsvaru, pārskata gadā ir izdevies uzlabot rentabilitāti.
Nākamajā gadā plānots turpināt esošo uzņēmuma virzienu, lai nodrošinātu izaugsmi un nostiprinātu uzņēmuma pozīcijas mācību satura un tehnoloģiju tirgū, veidojot arvien vairāk jaunus poligrāfiskos un digitālā satura produktus, kā arī attīstītu jaunas funkcionalitātes uzņēmuma izstrādātajā mācību vadības platformā.
"Lielvārds" 2024. gadā strādāja ar 5,355 miljonu eiro apgrozījumu un 439 020 eiro peļņu.
Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā, un tā pamatkapitāls ir 36 000 eiro. "Lielvārds" pamatkapitālā 73,75% pieder Lietuvas "Šviesa", savukārt pa 8,75% pieder Jānim Gribustam, Mārtiņam Gribustam un Jurim Gribustam.
Grāmatu izdevēja "Lielvārds" apgrozījums pērn samazinājies par 0,5%
LETA 05.06.2026
Gaļas pārstrādātāja "Forevers" apgrozījums pērn pieaudzis par 1,4%
LETA 31.07.2026
Rīga, 31. jūl., LETA. Gaļas pārstrādātājs SIA "Forevers" pagājušajā gadā strādāja ar 78,7 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 1,4% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa saglabājās iepriekšējā gada līmenī un bija 7,9 miljoni eiro, aģentūru
...
"MikroTik" apgrozījums pērn pieaudzis par 5,5%
LETA 31.07.2026
Rīga, 31. jūl., LETA. Tehnoloģiju uzņēmums SIA "Mikrotīkls", kas darbojas ar zīmolu "MikroTik", pagājušajā gadā strādāja ar 344,566 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,5% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa saruka 2,7 reizes un bija
...
Ādažos no septembra par 7,7% pieaugs ūdenssaimniecības tarifi
LETA 31.07.2026
Rīga, 31. jūl., LETA. SIA "Ādažu ūdens" ūdenssaimniecības tarifi no 1. septembra būs 3,77 eiro par kubikmetru bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN), kas ir par 7,7% vairāk nekā pašreiz, liecina Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) lē
...