Rīga, 28. maijs, LETA. Pretkorupcijas organizācija "Sabiedrība par atklātību - Delna" ("Delna") aktualizējusi padomes sastāvu, tajā ievēlot politoloģi un labas pārvaldības eksperti Ivetu Kažoku, kā arī Latvijas Okupācijas muzeja biedrības valdes priekšsēdi Valdu Selgu Liepiņu, liecina informācija organizācijas tīmekļvietnē.
Viņas nomainīs līdzšinējos padomes locekļus Alekseju Loskutovu un Annu Plaudiņu, kuri noslēguši savu termiņu.
Saskaņā ar "Delnas" statūtiem padomē darbojas pieci locekļi - valdes locekle Evita Goša, Kristīne Tarvida, Kažoka, Roberts Alhimionoks un Liepiņa.
Goša atkārtoti ievēlēta par padomes priekšsēdētāju, savukārt Tarvida - par priekšsēdētājas vietnieci.
Padome pārrauga "Delnas" darbu un rūpējas par stratēģisko virzību, kā arī lemj par vadības iecelšanu, budžetu, finanšu līdzekļu izmantošanu un jaunu biedru uzņemšanu. Padomes locekļus uz trim gadiem ievēlē biedru sapulce, paredzot regulāru sastāva rotāciju. Viena persona padomē var strādāt ne vairāk kā divus termiņus pēc kārtas.
"Delna" ir starptautiskās pretkorupcijas organizācijas "Transparency International" nodaļa Latvijā. "Transparency International" darbojas kopš 1993. gada, "Delna" - kopš 1998. gada 27. augusta.
Biedrības mērķis ir veidot atklātu, taisnīgu un demokrātisku sabiedrību, kas ir brīva no korupcijas politikā, valsts un privātajā sektorā, kā arī personu savstarpējās attiecībās, teikts tās mājaslapā.
Kā liecina "Firmas.lv" informācija, "Delna" 2025. gadā strādāja ar 637 409 eiro apgrozījumu un 89 003 eiro peļņu.
"Delnas" padomē ievēlēta politoloģe Kažoka un Okupācijas muzeja biedrības vadītāja Liepiņa
LETA 28.05.2026
"Lux Express Latvia" palielinās reisu skaitu uz Klaipēdu
LETA 29.05.2026
Rīga, 29. maijs, LETA. Pasažieru komerciālo autopārvadājumu uzņēmums SIA "Lux Express Latvia" no šodienas palielinās reisu skaitu uz Klaipēdu - līdz trim reisiem dienā, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Autobusi no Rīgas aties plkst. 7, 11.30 un 16,
...
Notiks nekustamo īpašumu fonda "Indexo Real Estate Fund" kārtējā ieguldītāju pilnsapulce
LETA 29.05.2026
Rīga, 29. maijs, LETA. Šodien plkst. 14 notiks nekustamo īpašumu fonda "Indexo Real Estate Fund" kārtējā ieguldītāju pilnsapulce, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas vēstnesis".
Pilnsapulce notiks Elizabetes ielā 13 - 1, Rīgā, pārvaldni
...
"Mobilly" apgrozījums pagājušajā gadā pieaudzis par 41,7%
LETA 29.05.2026
Rīga, 29. maijs, LETA. Informācijas tehnoloģiju uzņēmums SIA "Mobilly" pagājušajā gadā strādāja ar 5,906 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 41,7% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 86,4% un bija 1,585 miljoni eiro, lie
...