Rīga, 26. maijs, LETA. Tehnoloģiju uzņēmuma SIA "Tet" valdi atstājusi valdes locekle Dace Lodziņa, liecina "Firmas.lv" informācija.
"Tet" pārstāvis Juris Šleiers aģentūrai LETA norādīja, ka, izvērtējot nākotnes mērķus un uzņēmuma vajadzības, abpusēji vienojoties ar "Tet" Pārdošanas un klientu apkalpošanas dienesta direktori un valdes locekli Lodziņu darba attiecības pārtrauktas no piektdienas, 22. maija.
Turpmāk "Tet" valde strādās četru valdes locekļu sastāvā.
Kompānijas valdes priekšsēdētājs un galvenais izpilddirektors ir Uldis Tatarčuks, bet valdes locekļi ir galvenais finanšu direktors Aldis Paegle, komercdirektors Edgars Grandāns un tehnoloģiju direktors Dmitrijs Ņikitins.
Lodziņa valdes locekles amatā darbu sāka 2025. gada 28. aprīlī.
Jau ziņots, ka "Tet" koncerns 2025. gadā strādāja ar 302,854 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,8% mazāk nekā gadu iepriekš, bet koncerna peļņa pieauga par 14,2% un bija 20,587 miljoni eiro. Savukārt pašas "Tet" apgrozījums pērn bija 191,667 miljoni eiro, kas ir par 3,4% vairāk nekā 2024. gadā, kamēr uzņēmuma peļņa pieauga par 49,5% un sasniedza 18,375 miljonus eiro.
"Tet" meitaskompānijas ir SIA "Citrus Solutions" un SIA "Lattelecom".
"Tet" pieder valstij SIA "Publisko aktīvu pārvaldītājs "Possessor"" ("Possessor") personā (51%) un telekomunikāciju kompānijas "Telia Company" meitasuzņēmumam "Tilts Communications" (49%).
"Telia" ir parakstījusi saprašanās memorandu ar Latviju, AS "Latvenergo" un AS "Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs" (LVRTC) par visu tai piederošo "Tet" un SIA "Latvijas mobilais telefons" (LMT) akciju pārdošanu. LMT kapitālā "Telia Company" un tās meitaskompānijai "Sonera Holding" pieder 49%, kamēr pa 23% daļu pieder "Tet" un LVRTC, bet 5% - "Possessor".
Pēc "Telia" piederošo daļu izpirkšanas un stratēģiskā investora piesaistes visām darījumā iesaistītajām pusēm - "Latvenergo", LVRTC, "Possessor" un stratēģiskajam investoram - varētu piederēt apmēram 25% no abu uzņēmumu kapitāldaļām.
"Tet" valdi atstājusi valdes locekle Lodziņa
LETA 26.05.2026
Mežciemā atklās jaunu satikšanās un pasākumu vietu "Nordale pagalms"
LETA 29.07.2026
Rīga, 29. jūl., LETA. Mežciemā šodien plkst. 19 atklās jaunu satikšanās un pasākumu vietu "Nordale pagalms", aģentūru LETA informēja Igaunijas nekustamo īpašumu attīstītājs "Invego".
Pasākumu vieta atradīsies topošajā "Nordale" apkaimē Šmerļa ielā,
...
"UPB" grupas apgrozījums pērn palielinājies par 17,6%
LETA 29.07.2026
Rīga, 29. jūl., LETA. Būvniecības un ražošanas holdinga "UPB" koncerna apgrozījums pagājušajā gadā bija 258,114 miljoni eiro, kas ir par 17,6% vairāk nekā 2024. gadā, savukārt koncerna peļņa palielinājās trīs reizes - līdz 13,339 miljoniem eiro, liec
...
Zāļu ražotāja "Kalceks" apgrozījums pērn sarucis par 10,8%
LETA 29.07.2026
Rīga, 29. jūl., LETA. Zāļu ražotāja AS "Grindeks" grupas uzņēmums AS "Kalceks" pagājušajā gadā strādāja ar 56,508 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 10,8% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa samazinājās par 1,2% - līdz 993 221 eiro, liec
...