Rīga, 22. apr., LETA. Latvijas "BluOr Bank" šonedēļ publiskos jaunu mājaslapas versiju un paplašinās pakalpojumu klāstu privātpersonām, aģentūru LETA informēja "BluOr Bank".
Bankā neatklāj ieguldīto investīciju apmēru jaunās mājaslapas versijas izveidē un zīmola vizuālās identitātes atjaunošanā.
Jauno mājaslapas versiju un atjaunoto zīmola vizuālo identitāti plānots ieviest 23. aprīlī.
Pēc bankas pārstāvju teiktā, jaunā mājaslapa iezīmē nākamo posmu bankas attīstībā, stiprinot privātpersonu segmentu un nodrošinot ērtāku un pārskatāmāku piekļuvi bankas pakalpojumiem gan privātpersonām, gan uzņēmumiem.
Līdz ar jaunās mājaslapas versijas ieviešanu "BluOr Bank" paplašinās pakalpojumu klāstu privātpersonām, tostarp iezīmējot fokusu uz hipotekārās kreditēšanas segmentu.
Jau ziņots, ka "BluOr Bank" auditētā peļņa pagājušajā gadā bija 18,071 miljons eiro, kas ir par 1,2% vairāk nekā gadu iepriekš, liecina bankas publiskotā informācija. Savukārt koncerna peļņa 2025. gadā bija 18,848 miljoni eiro, kas ir pieaugums par 7,9%.
"BluOr Bank" aktīvi 2025. gada 31. decembrī bija 1,143 miljardu eiro apmērā, kas ir par 8,9% jeb 93,504 miljoniem eiro vairāk nekā 2024. gada beigās, kad bankas aktīvi bija 1,049 miljardu eiro apmērā.
Bankas vienīgais akcionārs ir Latvijas AS "BBG", kuras patiesie labuma guvēji, pēc "Firmas.lv" datiem, ir Aleksandrs Peškovs, Sergejs Peškovs, Andrejs Kočetkovs un Oļegs Čepuļskis.
"BluOr Bank" ieviesīs jaunu mājaslapas versiju un paplašinās pakalpojumus privātpersonām
LETA 22.04.2026
Mežciemā atklās jaunu satikšanās un pasākumu vietu "Nordale pagalms"
LETA 29.07.2026
Rīga, 29. jūl., LETA. Mežciemā šodien plkst. 19 atklās jaunu satikšanās un pasākumu vietu "Nordale pagalms", aģentūru LETA informēja Igaunijas nekustamo īpašumu attīstītājs "Invego".
Pasākumu vieta atradīsies topošajā "Nordale" apkaimē Šmerļa ielā,
...
"UPB" grupas apgrozījums pērn palielinājies par 17,6%
LETA 29.07.2026
Rīga, 29. jūl., LETA. Būvniecības un ražošanas holdinga "UPB" koncerna apgrozījums pagājušajā gadā bija 258,114 miljoni eiro, kas ir par 17,6% vairāk nekā 2024. gadā, savukārt koncerna peļņa palielinājās trīs reizes - līdz 13,339 miljoniem eiro, liec
...
Zāļu ražotāja "Kalceks" apgrozījums pērn sarucis par 10,8%
LETA 29.07.2026
Rīga, 29. jūl., LETA. Zāļu ražotāja AS "Grindeks" grupas uzņēmums AS "Kalceks" pagājušajā gadā strādāja ar 56,508 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 10,8% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa samazinājās par 1,2% - līdz 993 221 eiro, liec
...