Rīga, 15. apr., LETA. Programmatūras izstrādes un uzturēšanas uzņēmums SIA "Scandic Fusion" pērn strādāja ar 7,537 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 21,1% vairāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa pieauga par 18,5% un bija 1,729 miljoni eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka 2025. gadā "Scandic Fusion" ir paplašinājusi darbību, izveidojot meitasuzņēmumu Lietuvā. Tāpat pērn "Scandic Fusion" ir turpinājusi augt gan finanšu apgrozījuma, gan darbinieku skaita ziņā.
Vadības ziņojumā norādīts, ka "Scandic Fusion" šogad turpinās specializēties savā jomā, piedāvājot pakalpojumus gan vietējā, gan Baltijas un Ziemeļeiropas tirgū, tādējādi saglabājot pakāpenisku apgrozījuma un darbinieku skaita izaugsmi.
Tāpat uzņēmuma vadība paredz, ka klientu prasības turpinās evolucionēt un sagaidāmo pakalpojumu sarežģītība turpinās pieaugt.
"Scandic Fusion" 2024. gadā strādāja ar 6,224 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 12,2% vairāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa pieauga par 7% un bija 1,459 miljoni eiro.
Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā, un tā pamatkapitāls ir 3158 eiro. "Scandic Fusion" kapitālā 51,96% pieder Kārlim Vītolam, pa 19% - Mārtiņam Bērziņam un Līgai Kagaines, 5,03% - Raivim Blaumanim, bet pa 2,5% - Rimantam Vīnupam-Šakaram un Darjai Pīrāgai.
Programmatūras izstrādes un uzturēšanas uzņēmuma "Scandic Fusion" apgrozījums pērn pieaudzis par 21,1%
LETA 15.04.2026
Atklās viesnīcu "Carillon Aparthotel" Vecrīgā
LETA 21.05.2026
Rīga, 21. maijs, LETA. Šodien plkst. 17.30 atklās SIA "AmberStone Hotels" grupas uzņēmuma SIA "Carillon Aparthotel" jauno viesnīcu Vecrīgā, aģentūru LETA informēja viesnīcas pārstāvji.
Jaunās apartamentu viesnīcas būvniecībā un rekonstrukcijā Vecrīg
...
Tiesa turpinās skatīt lietu par krāpšanos austrumu robežas izbūvē
LETA 21.05.2026
Rīga, 21. maijs, LETA. Kurzemes rajona tiesa šodien plkst. 10 turpinās skatīt krimināllietu, kurā par krāpšanu austrumu robežas izbūvē apsūdzētas vairākas personas, tostarp būvuzņēmējs Māris Peilāns, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.
Rīgas tiesas apg
...
"Lux Express Latvia" no maija beigām atjaunos ikdienas reisus uz Daugavpili
LETA 21.05.2026
Rīga, 21. maijs, LETA. Pasažieru komerciālo autopārvadājumu uzņēmums SIA "Lux Express Latvia" no maija beigām atjaunos ikdienas reisus uz Daugavpili, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Maršrutā Rīga-Daugavpils autobusi atsāks kursēt divas reizes dien
...