Rīga, 7. apr., LETA. Lopbarības ražotājs SIA "Vilomix Baltic" pagājušajā gadā strādāja ar 25,574 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 23,2% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 42,8% - līdz 2,165 miljoniem eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka uzņēmums pērn strādāja pie tālākas izaugsmes, kā arī uzlabojumiem kvalitātes un efektivitātes rādītājos, tika ieviesti un klientiem piedāvāti moderni, inovatīvi risinājumi.
Tāpat "Vilomix Baltic" vadība atzīmē, ka uzņēmuma darbība pagājušajā gadā vērtējama kā veiksmīga.
Vadības ziņojumā arī minēts, ka uzņēmuma darbība sertificēta atbilstoši barības nekaitīguma standartu sertifikācijas "GMP+" prasībām.
Šogad uzņēmums plāno turpināt pakāpeniski palielināt minerālbarību, premiksu un mājdzīvnieku barības ražošanas un pārdošanas apmērus, kā arī paplašināt produkcijas piedāvājumu visās produktu grupās.
2024. gadā "Vilomix Baltic" strādāja ar 20,764 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 4,7% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa samazinājās par 6,6% - līdz 1,515 miljoniem eiro.
Kompānija "Vilomix Baltic" reģistrēta 1994. gadā, un tās pamatkapitāls ir 1,026 miljoni eiro. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Dānijā reģistrētā "Vilomix Holding".
Lopbarības ražotāja "Vilomix Baltic" apgrozījums pērn palielinājies par 23,2%
LETA 07.04.2026
"Altero" prezentēs jauno elektroenerģijas salīdzināšanas platformu
LETA 07.04.2026
Rīga, 7. apr., LETA. Finanšu salīdzināšanas platformu operators "Altero" šodien prezentēs elektroenerģijas salīdzināšanas platformu, kas ļaus izvēlēties izdevīgāko elektroenerģijas tirgotāju Latvijā, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Pasākums notiks
...
Ar 1,46 miljonu eiro sākumcenu sāksies "Daugavpils autobusu parka" izsole
LETA 07.04.2026
Rīga, 7. apr., LETA. Šodien plkst. 13 sāksies pašvaldības SIA "Daugavpils autobusu parks" kapitāldaļu paketes izsole, kuras sākumcena ir 1 460 000 eiro, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".
Kapitāldaļas nodotas pārdošanai ar
...
Sāksies "Daugavpils autobusu parka" kapitāldaļu paketes izsole
LETA 07.04.2026
Rīga, 7. apr., LETA. Šodien plkst. 13 sāksies pašvaldības SIA "Daugavpils autobusu parks" kapitāldaļu paketes izsole ar sākumcenu 1 460 000 eiro, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas vēstnesis".
Kapitāldaļas nodotas pārdošanai ar Daugavp
...