Rīga, 9. marts, LETA. SIA "Publisko aktīvu pārvaldītājs "Possessor"" ("Possessor") elektroniskajā izsolē ar augšupejošu soli piedāvās iegādāties Daugavpils pašvaldībai piederošās SIA "Daugavpils autobusu parks" kapitāldaļas, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas vēstnesis".
Attiecīgās kapitāldaļas ir nodotas pārdošanai atbilstoši Daugavpils pašvaldības domes 2024. gada 20. februāra lēmumam, ar kuru nolemts izbeigt pašvaldības līdzdalību "Daugavpils autobusu parks".
Daugavpils pašvaldībai piederošo "Daugavpils autobusu parka" kapitāldaļu paketes izsoles sākumcena ir 1,46 miljoni eiro, bet izsoles solis ir 20 000 eiro.
Pieteikties izsolei var līdz 2026. gada 27. aprīlim. Savukārt izsole notiks no 7. aprīļa līdz 7. maijam.
Informācija "Firmas.lv" liecina, ka "Daugavpils autobusu parks" 2024. gadā strādāja ar 1,512 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 3,8% mazāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus uzņēmums cieta 552 144 eiro zaudējumus. Uzņēmums reģistrēts 1993. gadā, un tā pamatkapitāls ir 5,031 miljons eiro.
"Possessor" privatizē un pārdod nekustamos īpašumus, administrē privatizācijas sertifikātu apriti, pārvalda kapitāla daļas, pilda centrālās krājumu uzturēšanas struktūras uzdevumus, uzrauga zemas īres mājokļu būvniecības programmu un nodrošina iedzīvotājus ar pirmās nepieciešamības precēm valsts apdraudējuma gadījumā. Koncernā ietilpst meitassabiedrības likvidējamā AS "Reverta", SIA "REAP" un likvidējamā SIA "FeLM". "Possessor" akciju turētājs ir Ekonomikas ministrija.
Piedāvās iegādāties Daugavpils pašvaldībai piederošās "Daugavpils autobusu parka" kapitāldaļas
LETA 09.03.2026
Darbu atstāj CSDD valde
LETA 20.08.2026
Rīga, 20. aug., LETA. Darbu no šodienas atstāj Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) valde, aģentūrai LETA apliecināja CSDD līdzšinējais valdes priekšsēdētājs Aivars Aksenoks.
Plašākus komentārus valde nesniedza.
Satiksmes ministrs Rihards Kozl
...
Vairumtirgotājs "Sanitex" divu "Promo Cash&Carry" veikalu attīstībā investē 15 miljonus eiro
LETA 20.08.2026
Rīga, 20. aug., LETA. Vairumtirgotājs SIA "Sanitex" divu "Promo Cash&Carry" tirdzniecības centru attīstības projektos Rīgā investē 15 miljonus eiro, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
"Sanitex" norāda, ka Mazirbes ielā norit jauna "Promo Cash&Carry"
...
Kokmateriālu ražošanas un tirdzniecības uzņēmuma "Pata" apgrozījums pērn samazinājies par 5,1%
LETA 20.08.2026
Rīga, 20. aug., LETA. Kokmateriālu ražošanas un tirdzniecības uzņēmums SIA "Pata" pagājušajā gadā strādāja ar 223,79 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,1% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas zaudējumi samazinājās par 12,3% - līdz 3,196 miljo
...