Rīga, 13. febr., LETA. Ja šī sezona būtu vāja, nākamgad "Žagarkalns" neeksistētu, intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" atzina slēpošanas trases "Žagarkalns" īpašnieks Juris Žagars.
Vaicāts, vai periods kopš jaunā gada dod iespēju "dzīvot un skatīties uz nākamo sezonu", viņš atzina, ka dod. "Ja godīgi, mēs bijām uz bankrota sliekšņa," teica Žagars, piebilstot, ja galvenais kreditors "SEB banka" un arī "Latvenergo" nebūtu izturējušies cilvēcīgi, tad šī sezona diez vai tiktu sākta.
"Ja šī sezona būtu vāja, tad nākamgad "Žagarkalns" vairs neeksistētu. Nav iespējams izturēt tādus sitienus," viņš teica, piebilstot, ka neatceras tādu gadu, kad kopš Ziemassvētkiem nav bijis neviens atkusnis.
Informācija "Firmas.lv" liecina, ka "Žagarkalns" pārvaldītājs SIA "Atpūtas bāze "Cīruļkalns"" 2024. gadā strādāja ar 384 738 eiro apgrozījumu un 39 608 zaudējumiem. Uzņēmums reģistrēts 2001. gadā, un tā pamatkapitāls ir 20 600 eiro, bet vienīgais īpašnieks - Žagars.
Žagars: Ja šī sezona būtu vāja, nākamgad "Žagarkalns" neeksistētu
LETA 13.02.2026
"Bio-Venta" atklās jaunu eļļas spiešanas līniju
LETA 27.03.2026
Rīga, 27. marts, LETA. Biodegvielas ražotājs SIA "Bio-Venta" piektdien plkst. 11 atklās eļļas spiešanas ceha otro līniju, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Uzņēmumā norāda, ka ir noslēdzies būtisks attīstības posms, kura laikā rapša sēklu pārstrādes
...
"Latvijas vēja parki" pērn strādāja ar 1,4 miljonu eiro zaudējumiem
LETA 27.03.2026
Rīga, 27. marts, LETA. AS "Latvenergo" piederošās SIA "Latvijas vēja parki" zaudējumi pagājušajā gadā pieauga par 28% - līdz 1,399 miljoniem eiro, un kompānija neguva ieņēmumus no pamatdarbības, liecina "Firmas.lv" informācija.
Kompānijas gada pārsk
...
"Salacgrīvas ūdens" ūdenssaimniecības tarifi no maija pieaugs vidēji par 21,6%
LETA 27.03.2026
Rīga, 27. marts, LETA. SIA "Salacgrīvas ūdens" ūdenssaimniecības tarifi no 1. maija pieaugs vidēji par 21,6%, liecina Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) publiskotais lēmums oficiālajā izdevumā "Latvijas vēstnesis".
Tostarp kompānij
...