Rīga, 5. nov., LETA. Saldū no decembra siltumenerģijas tarifu plānots palielināt par 0,65% jeb līdz 85,54 eiro par megavatstundu (MWh) bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN), liecina uzņēmuma SIA "Saldus komunālserviss" paziņojums.
Uzņēmums Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniedzis siltumenerģijas apgādes sabiedrisko pakalpojumu sniedzēja noteikto tarifu, kas paredz, ka "Saldus komunālservisa" siltumenerģijas ražošanas tarifs turpmāk būs 59,76 eiro par MWh, siltumenerģijas pārvades un sadales tarifs būs 22,55 eiro par MWh, bet siltumenerģijas tirdzniecības tarifs būs 1,48 eiro par MWh.
Neparedzēto izmaksu komponente noteikta 1,59 eiro par MWh, bet dabasgāzes akcīzes nodokļa komponente noteikta 0,16 eiro par MWh.
Uzņēmums noteiktā tarifa izmaiņas pret šā gada 1. septembra spēkā esošo tarifu pamato ar kurināmā izmaksu palielinājumu.
"Saldus komunālservisa" apgrozījums 2024. gadā bija 6,183 miljoni eiro un kompānija strādāja ar zaudējumiem 285 572 eiro apmērā.
Kompānija "Saldus komunālserviss" reģistrēta 1991. gadā, un tās pamatkapitāls ir 12,631 miljons eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Kompānijas vienīgā īpašniece ir Saldus novada pašvaldība.
Saldū no decembra plāno nedaudz paaugstināt siltumenerģijas tarifu
LETA 05.11.2025
Gaļas pārstrādātāja "Forevers" apgrozījums pērn pieaudzis par 1,4%
LETA 31.07.2026
Rīga, 31. jūl., LETA. Gaļas pārstrādātājs SIA "Forevers" pagājušajā gadā strādāja ar 78,7 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 1,4% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa saglabājās iepriekšējā gada līmenī un bija 7,9 miljoni eiro, aģentūru
...
"MikroTik" apgrozījums pērn pieaudzis par 5,5%
LETA 31.07.2026
Rīga, 31. jūl., LETA. Tehnoloģiju uzņēmums SIA "Mikrotīkls", kas darbojas ar zīmolu "MikroTik", pagājušajā gadā strādāja ar 344,566 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,5% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa saruka 2,7 reizes un bija
...
Ādažos no septembra par 7,7% pieaugs ūdenssaimniecības tarifi
LETA 31.07.2026
Rīga, 31. jūl., LETA. SIA "Ādažu ūdens" ūdenssaimniecības tarifi no 1. septembra būs 3,77 eiro par kubikmetru bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN), kas ir par 7,7% vairāk nekā pašreiz, liecina Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) lē
...