Rīga, 21. okt., LETA. Nekustamo īpašumu attīstītāja "Hepsor" grupas uzņēmums SIA "Hepsor Jugla" saņems 8,4 miljonu eiro kredītu no "BluOr Bank" jauna mājokļu projekta "Zaļā Jugla" būvniecībai, teikts "Hepsor" paziņojumā biržai "Nasdaq Tallinn".
Aizdevuma mērķis ir finansēt "Zaļās Juglas" projekta pirmās kārtas būvniecību un infrastruktūras izveidi Braila ielā, Juglā, Rīgā.
Projekta pirmajā kārtā tiks uzbūvētas divas daudzdzīvokļu ēkas, kurās kopā būs 70 dzīvokļu un 4262 kvadrātmetri pārdodamas platības. Būvniecības pabeigšana plānota 2026. gada ceturtajā ceturksnī.
Jau ziņots, ka "Hepsor" sācis jauna mājokļu projekta būvniecību - "Zaļā Jugla", kurā plānotās investīcijas sasniegs 15 miljonus eiro.
Projektā plānots izbūvēt trīs A+ energoefektivitātes sešu stāvu ēkas kopumā ar 105 dzīvokļiem. Pirmo ēku pabeigt plānots 2026. gada nogalē, otro - 2027. gada vasarā, kam vēlāk sekos trešais nams.
Mājokļi Juglā atradīsies blakus ezeram, labiekārtotā un slēgtā teritorijā. Iedzīvotājiem būs labiekārtots pagalms ar apstādījumiem, atpūtas un sporta aktivitāšu zonām, kā arī rotaļu laukumiem bērniem.
Ēku pirmajos stāvos paredzēta atsevišķa telpa velosipēdu un bērnu ratiņu novietošanai, kā arī katrā namā iedzīvotājiem būs pieejamas 35 apsildāmas noliktavas. Teritorijā būs 120 autostāvvietu - 87 virszemes un 33 zem jumta, ar iespēju uzstādīt elektroauto uzlādes iekārtas, un pagalmā būs ierīkotas segtas velonovietnes.
Dzīvokļos paredzēta grīdas apkures sistēma ar katrai istabai atsevišķi regulējamu siltuma režīmu. Katram dzīvoklim paredzēta mehāniskā ventilācija ar rekuperāciju, kā arī individuālie apkures, ūdens un elektroenerģijas skaitītāji.
Projekta arhitektūru veidojis arhitektu birojs "A Part", būvniecību veic "Mitt&Perlebach".
"Zaļā Jugla" ir otrais šajā gadā sāktais "Hepsor" lielapjoma dzīvojamais projekts - šovasar Purvciemā "Hepsor" kopā ar "Perton Ehitus" sāka 13 stāvu dzīvojamā projekta "360° Dzelzavas residences" būvniecību, kas tirgū piedāvā 103 dzīvokļus. Dzirciemā attīstītājs sācis 54 dzīvokļu projekta "Ķiršu kalna mājas" īstenošanu.
Kopumā 2025. gadā "Hepsor" tirgu papildinās ar 262 dzīvokļiem. Līdz šim "Hepsor" Latvijā ir uzbūvējis dzīvojamos projektus ar 404 dzīvokļiem, no kuriem 96% ir pārdoti. Tuvāko gadu laikā attīstītājs plāno īstenot projektus ar vairāk nekā 500 dzīvokļiem.
"Hepsor" ir dibināta Igaunijā 2011. gadā. Kompānija līdz šim īstenojusi vairākus nekustamā īpašuma projektus dzīvojamā un komercsegmentā. Latvijā "Hepsor" darbību sāka 2017. gada nogalē. Sadarbībā ar "Hepsor" saistīto būvniecības uzņēmumu "Mitt&Perlebach" tiek attīstīti vairāki projekti dzīvojamā segmentā.
Latvijas SIA "Hepsor" 2024. gadā strādāja ar 1,491 miljona eiro apgrozījumu un guva 288 602 eiro peļņu, liecina "Firmas.lv" informācija. Uzņēmums reģistrēts 2017. gadā, un tā pamatkapitāls ir 500 000 eiro. Uzņēmums pieder Igaunijas kompānijai "Hepsor Latvia".
"BluOr Bank" auditētā peļņa 2024. gadā bija 17,85 miljoni eiro. Bankas vienīgais akcionārs ir Latvijas AS "BBG", kuras patiesie labuma guvēji, pēc "Firmas.lv" datiem, ir Aleksandrs Peškovs, Sergejs Peškovs, Andrejs Kočetkovs un Oļegs Čepuļskis.
"Hepsor" saņems 8,4 miljonu eiro kredītu no "BluOr Bank" dzīvojamā projekta "Zaļā Jugla" būvniecībai
LETA 21.10.2025
Divu gadu laikā pašvaldības apsaimniekotāju "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde" pametusi desmitā daļa namu
LETA 19.01.2026
Rīga, 19. janv., LETA. Divu gadu laikā pašvaldības apsaimniekotāju - SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde" (JNĪP) - pametusi desmitā daļa apsaimniekoto namu, pirmdien preses konferencē atzina pilsētas mērs Mārtiņš Daģis ("Par!").
Viņš klāstīja,
...
Daugavpilī veikta unikāla augstas sarežģītības uroloģiska operācija
LETA 19.01.2026
Rīga, 19. janv., LETA. Daugavpilī "Klīnikā LUC" pacientam ar smagu labdabīgu prostatas palielināšanos, pilnīgu patstāvīgas urinācijas neesamību un izteiktu urīnizvadkanāla stenozi pirmo reizi Latvijā veikta augstas sarežģītības ķirurģiska operācija,
...
"Rīgas laku un krāsu rūpnīca" janvārī atvērusi savu pirmo ekspozīciju Ķīnas tirgū
LETA 19.01.2026
Rīga, 19. janv., LETA. Krāsu un laku ražotāja SIA "Rīgas laku un krāsu rūpnīca" janvārī atvērusi savu pirmo ekspozīciju Ķīnas tirgū, īstenojot nozīmīgu posmu uzņēmuma ilgtermiņa eksporta stratēģijā un pakāpeniski veidojot klātbūtni Āzijas tirgū, aģen
...