Rīga, 13. okt., LETA. SIA "Bauskas novada komunālserviss" siltumenerģijas tarifs no 1. novembra Bauskā samazināsies par 4,6%, bet Iecavā - par 4,4%, liecina publiskotā informācija par uzņēmuma noteiktajiem siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifiem.
Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) nolēmusi atzīt "Bauskas novada komunālservisa" noteikto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu un tā pamatojuma atbilstību metodikai.
Tādējādi no 2025. gada 1. novembra "Bauskas novada komunālservisa" siltumenerģijas tarifs Bauskā būs 66,17 eiro par megavatstundu (MWh), bet Iecavā ar kurināmā neparedzēto ieņēmumu komponenti piecu eiro apmērā par MWh būs 70,22 eiro par MWh.
Bauskā siltumenerģijas ražošanas tarifs būs 45,76 eiro par MWh, kas ir samazinājums par 5,9%, siltumenerģijas pārvades un sadales tarifs būs 13,69 eiro par MWh, kas ir samazinājums par 2,2%, bet siltumenerģijas tirdzniecības tarifs un akcīzes nodokļa komponente paliks nemainīgi - attiecīgi 6,30 un 0,42 eiro par MWh.
Savukārt Iecavā siltumenerģijas ražošanas tarifs būs 58,13 eiro par MWh, kas ir samazinājums par 4,9%, siltumenerģijas pārvades un sadales tarifs būs 12,96 eiro par MWh, kas ir samazinājums par 2,1%, bet siltumenerģijas tirdzniecības tarifs un akcīzes nodokļa komponente paliks nemainīgi - attiecīgi 3,08 un 1,05 eiro par MWh.
Siltumapgādes pakalpojumu tarifu izmaiņas saistītas ar kurināmā cenu izmaiņām.
"Firmas.lv" informācija liecina, ka "Bauskas novada komunālservisa" apgrozījums 2024. gadā bija 11,418 miljoni eiro, un uzņēmums strādāja ar 1,435 miljonu eiro zaudējumiem. Kompānija "Bauskas novada komunālserviss" ir reģistrēta 1998. gadā, un tās pamatkapitāls ir 15,644 miljoni eiro. Uzņēmums pilnībā pieder Bauskas novada pašvaldībai.
"Bauskas novada komunārservisa" siltumenerģijas tarifi novembrī samazināsies par 4,4-4,6%
LETA 13.10.2025
Atklās viesnīcu "Carillon Aparthotel" Vecrīgā
LETA 21.05.2026
Rīga, 21. maijs, LETA. Šodien plkst. 17.30 atklās SIA "AmberStone Hotels" grupas uzņēmuma SIA "Carillon Aparthotel" jauno viesnīcu Vecrīgā, aģentūru LETA informēja viesnīcas pārstāvji.
Jaunās apartamentu viesnīcas būvniecībā un rekonstrukcijā Vecrīg
...
Tiesa turpinās skatīt lietu par krāpšanos austrumu robežas izbūvē
LETA 21.05.2026
Rīga, 21. maijs, LETA. Kurzemes rajona tiesa šodien plkst. 10 turpinās skatīt krimināllietu, kurā par krāpšanu austrumu robežas izbūvē apsūdzētas vairākas personas, tostarp būvuzņēmējs Māris Peilāns, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.
Rīgas tiesas apg
...
"Lux Express Latvia" no maija beigām atjaunos ikdienas reisus uz Daugavpili
LETA 21.05.2026
Rīga, 21. maijs, LETA. Pasažieru komerciālo autopārvadājumu uzņēmums SIA "Lux Express Latvia" no maija beigām atjaunos ikdienas reisus uz Daugavpili, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Maršrutā Rīga-Daugavpils autobusi atsāks kursēt divas reizes dien
...