Rīga, 9.okt., LETA. SIA "Izdevniecība "Dienas žurnāli"" pagājušajā gadā strādāja ar 1,505 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 1,2% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas zaudējumi bija 72 231 eiro, kas ir par 54% mazāk nekā gadu iepriekš, liecina "Firmas.lv" informācija.
Gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pērn uzņēmums turpināja sāktos optimizācijas procesus. Uzņēmumam ir izdevies samazināt pārdotās produkcijas ražošanas izmaksas, kurās iekļauti atalgojumi, autoratlīdzības un saistītie darbaspēka nodokļi.
Tāpat vadības ziņojumā norādīts, ka apgrozījuma samazinājums skaidrojams ar lasītāju skaita svārstībām, kas ietekmējušas reklāmdevēju aktivitāti drukāto mediju segmentā. Uzņēmums atzīmē, ka svārstības ir mērenas.
Izdevniecība arī turpmāk plāno veikt pasākumus uzņēmuma saimnieciskās darbības optimizācijai. Šogad uzņēmuma vadība iecerējusi uzlabot žurnālu ražošanas procesus, īpašu uzmanību pievēršot speciālizdevumu ražošanai un elektronisko izdevumu attīstīšanai.
Uzņēmums izdod "Ilustrētā pasaules vēsture", "Ilustrētā zinātne", "Ilustrētā junioriem", "Leģendas", "Una", "Citāda pasaule", "Dari pats", "Dārza pasaule" un "Veselība".
"Izdevniecība "Dienas žurnāli"" 2023.gadā strādāja ar 1,523 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 14,7% mazāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus uzņēmums cieta 157 155 eiro zaudējumus pretstatā peļņai 2022.gadā.
Uzņēmums reģistrēts 1997.gadā, un tā pamatkapitāls ir 1,45 miljoni eiro. "Izdevniecības "Dienas žurnāli"" īpašnieki ir Gatis Madžiņš (49%) un Igaunijā reģistrētā kompānija "Walburg" (51%).
Izdevniecības "Dienas žurnāli" apgrozījums pērn sarucis par 1,2%
LETA 09.10.2025
Saistībā ar pārbūvi Onkoloģijas centra nodaļu pakāpeniska pārcelšana plānota līdz jūnijam
LETA 04.12.2025
Rīga, 4. dec., LETA. Saistībā ar pārbūvi Latvijas Onkoloģijas centra (LOC) nodaļu pakāpenisku pārcelšanu uz Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) stacionāru "Gaiļezers" plānots pabeigt līdz 2026. gada jūnijam, ceturtdien informēja
...
CSP saņēmusi trīs pieteikumus datu izmantošanai cenu monitoringa rīka veidošanai
LETA 04.12.2025
Rīga, 4. dec., LETA. Līdz šim brīdim Centrālā statistikas pārvalde (CSP) ir saņēmusi trīs pieteikumus no komersantiem, kuri izteikuši vēlmi saņemt datus cenu monitoringa rīka veidošanai, aģentūru LETA informēja Ekonomikas ministrijā (EM).
Šobrīd CSP
...
Latvijas Banka atļauj "Dikas" atsākt valūtu tirdzniecības pakalpojuma sniegšanu
LETA 04.12.2025
Rīga, 4. dec., LETA. Latvijas Bankas uzraudzības komiteja atļāvusi SIA "Dikas" atsākt valūtu tirdzniecības pakalpojuma sniegšanu, aģentūru LETA informēja Latvijas Banka.
Šogad jūnijā Latvijas Bankas uzraudzības komiteja bija pieņēmusi lēmumu apturēt
...