"Marcegaglia Baltics" pamatkapitāls samazināts par 54,356 miljoniem eiro

Rīga, 8.okt., LETA. Metālapstrādes uzņēmuma SIA "Marcegaglia Baltics" (iepriekš SIA "Severstal Distribution") pamatkapitāls samazināts par 54 355 779 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.

Pēc samazināšanas kompānijas pamatkapitāls ir 239 962 791 eiro.

Pamatkapitāla samazināšanas noteikumos teikts, ka pamatkapitāls tiek samazināts, lai dzēstu uzņēmuma zaudējumus un uzlabotu pašu kapitāla rādītājus.

"Marcegaglia Baltics" 2023.gada aprīlī iegādājās sankcijām pakļauto kompāniju "Severstal Distribution".

"Marcegaglia Baltics" pagājušajā gadā strādājis ar 54,456 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir 3,1 reizi mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa samazinājās 4,6 reizes un bija 4,246 miljoni eiro.

Kompānija reģistrēta 1992.gadā, un tās galvenās darbības jomas ir metinātu cauruļu ražošana un rūpnieciskā metālapstrāde, kā arī metālprodukcijas tirdzniecība. "Marcegaglia Baltics" vienīgais īpašnieks tagad ir Itālijas uzņēmums "Marcegaglia Carbon Steel". Uzņēmuma patiesie labuma guvēji ir Itālijas pilsoņi Antonio Marčegalja un Emma Marčegalja.
Raksta pirmavots