Rīga, 7.okt., LETA. Ceturtdien, 9.oktobrī plkst.11 SIA "Cargo Concept" Birztalu ielā Rīgā notiks vietēja līmeņa praktiskās civilās aizsardzības un katastrofas pārvaldīšanas mācības, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).
Mācību mērķis ir pārbaudīt un pilnveidot izveidoto kārtību un pasākumus, kas noteikti uzņēmuma civilās aizsardzības plānā, ārpusobjekta civilās aizsardzības plānā, kā arī pārbaudīt iesaistīto institūciju un uzņēmuma sadarbību, izvērtēt amatpersonu spēju novērtēt situāciju un pieņemt lēmumus.
Praktiskajās mācībās uzņēmuma teritorijā piedalīsies VUGD, Rīgas pašvaldības policijas, Valsts vides dienesta, Neatliekamas medicīniskās palīdzības dienesta, Valsts policijas, Rīgas brīvostas pārvaldes Ostas policija, AS "Rīgas siltums", Rīgas Domes Civilās aizsardzības un operatīvās informācijas pārvaldes Civilās aizsardzības nodaļas, SIA "Rīgas universālais termināls", apsardzes firmas PS " Leģions Grupa" personāls, kā arī "Cargo Concept" pārstāvji.
Mācībās tiks inscenēta situācija, kur tehniskas kļūmes dēļ aizdegas autoiekrāvējs. Uguns izplatās uz vagonā esošo bīstamo kravu.
Mācību rīkotāji aicina iedzīvotājus nesatraukties, ja redzama ugunsdzēsības transporta kustība un ugunsdzēsēju glābēju darbs uzņēmuma teritorijā, un atvainojas par iespējamo satraukumu un operatīvā transporta pārvietošanās radītajiem apgrūtinājumiem "Cargo Concept" apkārtnē. Mācību laikā tiks izmantotas arī dūmu sveces.
Rīnūžos notiks vietējā līmeņa civilās aizsardzības un katastrofas pārvaldīšanas mācības
LETA 07.10.2025
"OP Corporate Bank" piešķīrusi 3,5 miljonu eiro aizdevumu loģistikas terminālim "REX Terminal"
LETA 20.05.2026
Rīga, 20. maijs, LETA. "OP Corporate Bank" piešķīrusi 3,5 miljonu eiro aizdevumu SIA "REX Terminal", kas pārvalda loģistikas termināli Rīgas lidostas teritorijā, ģentūrai LETA pavēstīja bankā.
Bankā min, ka 2021. gadā uzbūvētais terminālis, kura pla
...
Džina ražotājs "BBG Spirits" investējis vairāk nekā 250 000 eiro jaunu produktu izstrādē
LETA 20.05.2026
Rīga, 20. maijs, LETA. Džina ražotājs SIA "BBG Spirits", kas strādā ar zīmolu "Hedonya", investējusi vairāk nekā 250 000 eiro jaunu produktu izstrādē un zīmola attīstībā, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
"BBG Spirits" skaidro, ka līdz vasarai plāno
...
Optiskās šķiedras ražotāja "Lightguide" apgrozījums pērn pieaudzis par 10,4%
LETA 20.05.2026
Rīga, 20. maijs, LETA. Optiskās šķiedras ražotājs SIA "Light Guide Optics International" ("Lightguide") pagājušajā gadā strādāja ar 62,923 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 10,4% vairāk nekā 2024. gadā, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 8,7%
...