Rīga, 26.sept., LETA. Nebanku kreditētājs "DelfinGroup" plāno veikt vienkāršotu reorganizāciju, pievienojot meitassabiedrību SIA "DealShoq", liecina uzņēmuma paziņojums biržai "Nasdaq Riga".
"DelfinGroup" valde plāno no 27.oktobra līdz 7.novembrim pieņemt lēmumu par vienkāršotu reorganizāciju, kuras laikā 100% piederošā meitassabiedrība "DealShoq" tiks pievienota "DelfinGroup".
Tā kā visas "DealShoq" kapitāla daļas pieder "DelfinGroup", atbilstoši Komerclikumam var tikt īstenota vienkāršota reorganizācija. Reorganizācijas galvenais mērķis ir konsolidēt abu reorganizācijā iesaistīto sabiedrību komercdarbību, "DelfinGroup" pārņemot visas "DealShoq" tiesības un saistības, kā arī mantu. "DealShoq" kā pievienojamā sabiedrība nodos visu savu mantu, tiesības un saistības "DelfinGroup" kā iegūstošajai sabiedrībai apvienošanas ceļā. Reorganizācija neietekmēs "DelfinGroup" turpmāko darbību, jo "DealShoq" neveica plašu saimniecisko darbību.
Atbilstoši Komerclikumam daļu apmaiņa netiks veikta, jo visas "DealShoq" kapitāla daļas pieder "DelfinGroup" un tās tiks dzēstas. Reorganizācijas rezultātā nekādā veidā netiek ietekmēts "DelfinGroup" pamatkapitāla apmērs, kopējais akciju skaits vai akcionāru proporcionālā dalība "DelfinGroup" pamatkapitālā.
"Firmas.lv" informācija liecina, ka "DealShoq" reģistrēta 2024.gada novembrī un tās pamatkapitāls ir 150 000 eiro.
Jau ziņots, ka "DelfinGroup" koncerna ieņēmumi 2024.gadā bija 63 miljoni eiro, kas ir par 25% vairāk nekā 2023.gadā, savukārt koncerna peļņa pieauga par 12% un sasniedza 7,4 miljonus eiro.
Kompānija "DelfinGroup" reģistrēta 2009.gadā. Līdz 2012.gada jūnija beigām kompānija strādāja ar nosaukumu "Lombards24.lv", bet tad mainīja nosaukumu uz "ExpressCredit". Savukārt par "DelfinGroup" kompānija pārtapa 2020.gada februāra sākumā. Uzņēmums strādā ar zīmoliem "Banknote" un "Vizia".
"DelfinGroup" akcionāri ir Aigaram Kesenfeldam piederošā "Alppes Capital" (18,35%), Agrim Evertovskim piederošā SIA "EC Finance" (18,81%) un SIA "AE Consulting" (8,9%), Lindai Kesenfeldei piederošā "Curiosity Capital" (4,86%) un SIA "LK Investments" (4,9%). Kesenfeldu ģimenes SIA "L24 Finance" pieder vēl 0,26% "DelfinGroup" akciju.
Kompānijas akcijas kotē "Nasdaq Riga" oficiālajā sarakstā.
"DelfinGroup" plāno pievienot meitassabiedrību "DealShoq"
LETA 26.09.2025
Apgabaltiesa skatīs strīdu starp "Ezerkauliņi Agro" īpašniekiem par vairāku miljonu eiro piedziņu
LETA 19.01.2026
Rīga, 19. janv., LETA. Zemgales apgabaltiesa pirmdien plkst. 10 plāno sākt skatīt apelācijas sūdzību par pirmās instances tiesas spriedumu, ar kuru tā nolēmusi no uzņēmuma SIA "Ezerkauliņi Agro" līdzīpašnieka Kaspara Brunovska piedzīt 4,2 miljonus ei
...
Alsungā par 0,5 miljoniem eiro modernizēta siltumapgādes sistēma
LETA 19.01.2026
Rīga, 19. janv., LETA. Pārņemot siltumapgādes pakalpojuma sniegšanu Alsungā, SIA "Kuldīgas siltumtīkli" ir veikusi vērienīgus modernizācijas darbus, investējot aptuveni 0,5 miljonus eiro, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.
Pagājušā gada laikā Alsun
...
Jaunuzņēmums "TM Tech" izveidojis juridiskajai videi pielāgotu MI platformu "Lexu AI"
LETA 16.01.2026
Rīga, 16. janv., LETA. Latvijas jaunuzņēmums SIA "TM Tech" izveidojis juridiskajai videi pielāgotu mākslīgā intelekta (MI) platformu "Lexu AI", aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
"Lexu AI" ir MI risinājums Latvijā, kurā juristi meklē, analizē un izma
...