Rīga, 24.sept., LETA. Mežizstrādes, kokapstrādes un ceļu būves uzņēmums SIA "Ošukalns" pagājušajā gadā strādāja ar 81,066 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 6,5% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa samazinājās 4,6 reizes - līdz 341 728 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā rentabilitātes rādītāju kritums skaidrots ar sarežģīto situāciju kokrūpniecības nozarē vietējā un starptautiskajā tirgū, kā arī ceļu būvniecībā, tostarp augstākām ražošanas un loģistikas izmaksām, kā arī pieprasījuma samazinājumu.
Uzņēmuma vadība arī atzīmē, ka 2024.gadā turpināja aktīvi piedalīties publiskā sektora iepirkumos, īpaši ceļu būves un šķeldas piegādes projektos. Piedaloties pašvaldību un valsts iepirkumos, uzņēmums nostiprināja savu klātbūtni šajos segmentos, nodrošinot materiālu un pakalpojumu piegādi atbilstoši normatīvu prasībām un tehniskajām specifikācijām.
Vadības ziņojumā minēts, ka pērn "Ošukalns" turpināja arī virkni pētniecības un attīstības pasākumus, lai pilnveidotu tehnoloģiskos procesus un nodrošinātu produktu atbilstību aktuālajām kvalitātes un nozares prasībām.
"Ošukalna" vadība norāda, ka turpmāk uzņēmuma attīstība balstīsies pakāpeniskā izaugsmē, procesu efektivitātes uzlabošanā un konkurētspējas stiprināšanā. Tāpat uzņēmums tuvākajos gados plāno investēt tehnoloģijās, resursu optimizācijā un ilgtspējīgos risinājumos, lai nodrošinātu pielāgošanos tirgus izmaiņām un pieaugošajām klientu prasībām.
Šogad kompānija turpina attīstīt sadarbību ar esošajiem partneriem, kā arī izskata jaunu tirgu un produktu iespējas, veicinot elastību un noturību mainīgajā ekonomiskajā vidē.
Jau ziņots, ka "Ošukalns" 2023.gadā strādāja ar 76,146 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 9,1% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa kritās 3,7 reizes - līdz 1,571 miljoniem eiro.
Kompānija ir reģistrēta 1993.gadā, un tās pamatkapitāls ir 18 514 eiro. "Ošukalna" lielākie īpašnieki ir Aldim Bukam piederošā SIA "Matilde" (33,32%), Ivaram Dāboliņam piederošā SIA "Dārta-D" (33,32%) un Ilzei Nitišai piederošā SIA "Nitico" (33,32%).
Mežizstrādes uzņēmuma "Ošukalns" apgrozījums pērn palielinājies par 6,5%
LETA 24.09.2025
"Baložu komunālās saimniecības" siltumenerģijas tarifi no jūlija samazināsies par 5%
LETA 09.06.2026
Rīga, 9. jūn., LETA. SIA "Baložu komunālā saimniecība" siltumenerģijas tarifi no 1. jūlija samazināsies par 5%, liecina publiskotā informācija par uzņēmuma noteiktajiem siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifiem.
Sabiedrisko pakalpojumu regulēšana
...
Spēļu attīstītāja un tirgotāja "Brain Games" apgrozījums pērn pieaudzis par 4,6%
LETA 09.06.2026
Rīga, 9. jūn., LETA. Spēļu attīstītājs un tirgotājs SIA "Brain Games" pagājušajā gadā strādāja ar 4,759 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 4,6% vairāk nekā 2024. gadā, bet uzņēmuma peļņa pieauga par 25,9% - līdz 265 778 eiro, liecina informācija "F
...
Izdevniecības "Latvijas mediji" apgrozījums pērn pieaudzis par 2,6%
LETA 09.06.2026
Rīga, 9. jūn., LETA. Izdevniecība AS "Latvijas mediji" pagājušajā gadā strādāja ar 4 061 863 eiro apgrozījumu, kas ir par 2,6% vairāk nekā gadu iepriekš, tomēr uzņēmums gadu noslēdzis ar 21 897 eiro zaudējumiem pretēji peļņai 2024. gadā, liecina info
...