Rīga, 12.sept., LETA. Saulkrastu sporta centra jumta pārbūve izmaksās 361 820 eiro ar pievienotās vērtības nodokli, aģentūru LETA informēja pašvaldības Komunikācijas un tūrisma nodaļas vadītāja Baiba Stjade.
Pašlaik pirms nepilniem 20 gadiem uzcelto sporta centru izmantot nav iespējams, jo tas tika slēgts pēc tam, kad atklājās bīstamības ēkas jumta konstrukcijās.
Jūlija beigās noslēdzās atkārtotā iepirkuma procedūra, kurā nolemts līgumu noslēgt ar piegādātāju apvienību SIA "Nord SW" un SIA "Nord X".
Šonedēļ Saulkrastos sākti sporta centra jumta pārbūves darbi. Pašvaldība saņēmusi 14,5 metrus garos jumta paneļus, un būvnieki sākuši sagatavošanās darbus, lai drīzumā demontētu veco jumtu.
Galvenais būvdarbu vadītājs norāda, ka projektā paredzēta sporta centra lielās zāles nesošo konstrukciju pastiprināšana, durvju nomaiņa uz ugunsdrošām, jumta seguma nomaiņa un siltināšana, kā arī esošo virsgaismas logu atjaunošana.
Kā skaidro Stjade, pēc tehniskā projekta saņemšanas un projekta ekspertīzes veikšanas maijā tika izsludināts būvniecības iepirkums, kurā pieteicās tikai viens būvuzņēmējs. Iepirkuma likums šajā gadījumā neļauj slēgt būvniecības līgumu, līdz ar to vasarā sākt būvdarbus neesot bijis iespējams. Jūlija beigās noslēdzās atkārtotā iepirkuma procedūra. Tālāk sekoja sagatavošanās darbi būvdarbu sākšanai, materiālu piegāde un nepieciešamo darbu organizēšana.
Kā liecina "Firmas.lv" informācija, SIA "Nord SW" apgrozījums pērn bija 582 497 eiro, peļņa - 6956 eiro. Uzņēmums dibināts 2022.gadā, tā pamatkapitāls ir 2800 eiro. Uzņēmums pieder SIA "Nord X".
SIA "Nord X" apgrozījums pērn bija 9,38 miljoni eiro, peļņa - 410 323 eiro. Uzņēmums dibināts 2019.gadā, tā pamatkapitāls ir 2800 eiro. Uzņēmuma īpašnieki vienādās daļās ir Ainārs Leitēns un Māris Tīrmanis, liecina "firmas.lv" informācija.
Kā vēstīts, pagājušā gada novembra beigās tehniskā stāvokļa dēļ uz nenoteiktu laiku slēdza Saulkrastu sporta centra ēku. Saistībā ar vērojamo mitruma pilēšanu atsevišķās vietās no zāles griestiem tika konstatēts, ka, iespējams, to rada kondensāts, kas rodas, jo zāles jumtam nav atbilstoša konstruktīvā risinājuma, līdz ar to vienlaikus ar telpiskās noturības risinājumiem būs jāveic jumta energoefektivitātes uzlabošana.
Projekta izstrādi no 2002.gada līdz 2004.gadam veica AS "Pilsētprojekts", bet būvniecību no 2006. līdz 2007.gadam veica SIA "CB".
Saulkrastu sporta centra jumta pārbūve izmaksās 362 000 eiro
LETA 12.09.2025
No jauna iztiesās krimināllietu par iespējamu aplokšņu algu izmaksu vismaz trīs miljonu eiro apmērā
LETA 05.12.2025
Rīga, 5. dec., LETA. Rīgas pilsētas tiesa tiesas sastāva maiņas dēļ šodien plkst. 13 no jauna sāks krimināllietas iztiesāšanu pret četrām personām, tostarp skaistumkopšanas jomas uzņēmēju Ievi Plaudi-Rēlingeri, par iespējamu aplokšņu algu izmaksu vai
...
Spilvē notiks "Spilvas" ražotnes spāru svētki
LETA 05.12.2025
Rīga, 5. dec., LETA. Spilvē, Zvaigžņu ielā 1, šodien plkst. 11 notiks pārtikas ražotāja "Orkla Latvija" mērču un gatavo ēdienu zīmola "Spilva" paplašinātās ražotnes spāru svētki, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
"Spilva" paplašinātajā ražotnē, kas
...
Turpinās iztiesāt krimināllietu pret apjomīgās starptautiskās PVN krāpšanas shēmas sindikāta līderi Kazanovski
LETA 05.12.2025
Rīga, 5. dec., LETA. Ekonomisko lietu tiesa (ELT) šodien plkst. 12 turpinās skatīt krimināllietu pret starptautiskā operācijā "Admiral 2.0" aizturēto pievienotās vērtības nodokļa (PVN) krāpnieku sindikāta līderi Kasparu Kazanovski, aģentūra LETA nosk
...