Rīga, 25.aug., LETA. Veterināro preču tirgotājs un pakalpojumu sniedzējs SIA "Pet City" pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2024.gada 1.maija līdz 2025.gada 30.aprīlim, strādāja ar 8,319 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 6,6% vairāk nekā tādā pašā periodā gadu iepriekš, bet kompānijas zaudējumi samazinājās par 32% - līdz 988 860 eiro, liecina "Firmas.lv" publiskotā informācija.
Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā apgrozījuma pieaugums skaidrots ar uzņēmuma spēju palielināt pārdošanas apmērus.
Uzņēmums pagājušajā finanšu gadā turpināja ieguldīt tirdzniecības procesu uzlabošanā, kā arī meklēja jaunas vietas tirdzniecības punktu atvēršanai. "Pet City" iepriekšējā finanšu gadā atvēra divus jaunus veikalus Rīgā.
Tāpat kompānijas vadība atzīmē, ka "Pet City" ir noslēdzis jaunus nomas līgumus ar mērķi atvērt papildu tirdzniecības vietas, paplašinot veikalu tīklu.
Vadības ziņojumā minēts, ka nākamajā finanšu gadā kompānija turpinās tirdzniecības veicināšanas pasākumus, lai nostiprinātu pozīcijas jau apgūtajos tirgus segmentos un uzlabotu pozīcijas vēl nepilnīgi apgūtajos tirgus segmentos.
Uzņēmums plāno arī turpināt darbu pie produktu klāsta pilnveides un tā pielāgošanas pircēju patēriņa īpatnībām konkrētās tirdzniecības vietās.
Finanšu periodā no 2023.gada 1.maija līdz 2024.gada 30.aprīlim "Pet City" strādāja ar 7,806 miljonu eiro apgrozījumu un cieta zaudējumus 1,454 miljonu eiro apmērā.
Kompānija reģistrēta 2017.gadā, un tās pamatkapitāls ir 3360 eiro. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Igaunijas "Pet City". Uzņēmuma pamatdarbība ir veterināro medikamentu, barības vielu, piedevu un preču mazumtirdzniecība specializētajos veikalos, kā arī veterināro pakalpojumu sniegšana veterinārajās klīnikās.
"Pet City" apgrozījums pērn palielinājies par 6,6%
LETA 25.08.2025
Ķīmijā un Jaunajā Forštatē Daugavpilī notiks hidrauliskās pārbaudes
LETA 03.08.2026
Rīga, 3. aug., LETA. Šodien un rīt SIA "Daugavpils siltumtīkli" veiks hidrauliskās pārbaudes Ķīmijā un Jaunajā Forštatē Daugavpilī, aģentūru LETA informēja pilsētas pašvaldībā.
Paredzēts, ka līdz otrdienas plkst. 16 šo apkaimju iedzīvotājiem uz laik
...
"Philip Morris Latvia" apgrozījums pērn sarucis par 2,1%
LETA 03.08.2026
Rīga, 3. aug., LETA. Tabakas izstrādājumu vairumtirgotājs SIA "Philip Morris Latvia" pagājušajā gadā strādāja ar 63,813 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 2,1% mazāk nekā 2024. gadā, bet kompānijas peļņa pieauga par 25,7% un bija 1,511 miljoni eiro
...
No septembra varētu būtiski pieaugt "Ķekavas namu" siltumenerģijas tarifs
LETA 03.08.2026
Rīga, 3. aug., LETA. No 1. septembra varētu būtiski pieaugt SIA "Ķekavas nami" siltumenerģijas tarifs, liecina informācija oficiālajā izdevumā "Latvijas vēstnesis".
Plānots, ka siltumenerģijas gala tarifs no pašlaik spēkā esošajiem 84,5 eiro par meg
...