Rīga, 21.aug., LETA. Būvkompānija "Mapri būve" pagājušajā gadā strādāja ar 41,427 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 54,3% vairāk nekā 2023.gadā, bet kompānijas peļņa pieauga 7,6 reizes - līdz 1,766 miljoniem eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Uzņēmuma gada pārskatā teikts, ka šogad "Mapri būve" plāno palielināt apgrozījumu līdz 50 miljoniem eiro, palielinot būvējamo objektu skaitu, un uzlabot rentabilitātes rādītājus. Vadoties no aktuālajām būvniecības tirgus inflācijas prognozēm, rentabilitātes rādītāju uzlabošanas prognoze ir pozitīva, teikts vadības ziņojumā.
Kompānija informēja aģentūru LETA, ka 2025.gada pirmajā pusgadā, izaugsme turpinās. 2025.gadā uzņēmuma plāns ir atkārtot iepriekšējā gada sniegumu, turpinot uzlabot rentabilitāti, balstoties uz stabilu projektu portfeli un tirgus prognozēm. 2025.gada plāns šobrīd tiek izpildīts.
"Mapri būve" informē, ka 2025.gadā apgrozījums pirmajos sešos mēnešos saglabā 2024.gada līmeni un pat nedaudz pieauga. Rentabilitātes rādītāji ir pieauguši par 2,8 procentpunktiem.
"Mapri būve" specializējas industriālo objektu un daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku būvniecībā, piedāvājot risinājumus, kas prasa inženiertehnisku sarežģītību un augstu pievienoto vērtību.
Tāpat vadības ziņojumā teikts, ka 2025.gadā trīs uzņēmumi - "Fima Group", "Mapri būve" un SIA "Robustus" - noslēdza personu apvienības vienošanos, lai kopīgi piedalītos VAS "Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs" izsludinātajā atklātajā konkursā "Kurzemes datu centra projektēšana, izbūve, autoruzraudzība un uzturēšana". Konkursa rezultātā personu apvienība tika atzīta par uzvarētāju. Atbilstoši nolikuma prasībām, lai nodrošinātu projekta veiksmīgu īstenošanu, tika nodibināta pilnsabiedrība.
"Mapri būve" 2023.gadā strādāja ar 26,844 miljonu eiro apgrozījumu un guva 224 670 eiro peļņu.
"Mapri būve" reģistrēta 2014.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2800 eiro. Kompānijas kapitālā 90% pieder Igaunijā reģistrētajai "Mapri Ehitus", bet 10% - Artūram Sausiņam.
Būvfirmas "Mapri būve" apgrozījums pērn audzis par 54,3%
LETA 21.08.2025
Siguldas zoodārzā atklās tīģeru māju un būs apskatāmi Lietuvā izglābtie Amūras tīģeri
LETA 19.08.2026
Rīga, 19. aug., LETA. Šodien no plkst. 12 Siguldas zooloģiskajā dārzā notiks tīģeru mājas atklāšana un būs apskatāmi Lietuvā izglābtie Amūras tīģeri.
Kā ziņots, no Lietuvas savvaļas dzīvnieku glābšanas centra uz Siguldas zoodārzu pārvietoti divi Amū
...
"MyWisy": Individuāla mācību pieeja pirmsskolā praksē gandrīz nav iespējama
LETA 19.08.2026
Rīga, 19. aug., LETA. Individuāla mācību pieeja pirmsskolā, ar retiem izņēmumiem, praksē nav iespējama, aģentūrai LETA pauda izglītības tehnoloģiju uzņēmuma SIA "MyWisy" līdzīpašnieks Andis Kulinskis.
LETA jau vēstīja, ka nodibinājuma "Mākslīgā inte
...
papildināta - Aksenoks: CSDD informācijas tehnoloģiju infrastruktūru uzraugošais uzņēmums "Tet" nekonstatēja kiberuzbrukumu
LETA 19.08.2026
(Pievienota 10. - 16. rindkopa ar informāciju par CSDD noslēgto līgumu ar "Tet".)
Rīga, 19. aug., LETA. Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) informācijas tehnoloģiju (IT) infrastruktūru uzraugošais uzņēmums "Tet" nekonstatēja kiberuzbrukumu, tr
...