Rīga, 18.aug., LETA. Rīgas pilsētas tiesa pasludinājusi būvkompāniju SIA "Skonto Construction" par maksātnespējīgu, liecina informācija Maksātnespējas reģistrā.
Tiesa lēmumu pasludināt kompāniju par maksātnespējīgu pieņēmusi 13.augustā. Kreditoru pieteikšanās termiņš ir 15.septembris.
Par "Skonto Construction" maksātnespējas administratori iecelta Baiba Grase.
Jau ziņots, ka 2024.gada 20.novembrī Rīgas pilsētas tiesa ierosināja "Skonto Construction" tiesiskās aizsardzības procesa lietu, taču 2025.gada 24.jūlijā tiesa nolēmuma lietu izbeigt, jo tiesiskās aizsardzības procesa pasākumu plānu nebija atbalstījis Maksātnespējas likumā noteiktais kreditoru vairākums.
Pēc Valsts ieņēmumu dienesta (VID) datiem, kompānijai patlaban nav reģistrēts VID administrēto nodokļu parāds.
2023.gadā "Skonto Construction" strādāja ar 7,069 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 46,7% mazāk nekā 2022.gadā, kā arī kompānijas zaudējumi pieauga 2,9 reizes - līdz 7,003 miljoniem eiro. Finanšu dati par 2024.gadu vēl nav publiskoti.
Kompānija "Skonto Construction" reģistrēta 2009.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2845 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Kompānija pieder SIA "GRF", kas savukārt pieder Rihardam Rāvim.
"Skonto Construction" pasludināta par maksātnespējīgu
LETA 18.08.2025
Liepājā pērn darījumu skaits ar dzīvokļiem audzis par 7,4%
LETA 23.03.2026
Rīga, 23. marts, LETA. Liepājā pērn darījumu skaits ar dzīvokļiem audzis par 7,4%, aģentūru LETA informēja nekustamo īpašumu kompānija "Aver Kurzeme".
Saskaņā ar Valsts zemes dienesta atvērtajiem datiem un "Aver Kurzeme" apkopoto analīzi, Liepājas d
...
KP atļauj "Firma Madara 89 īpašumi" iegūt izmantošanas tiesības pār aktīviem adresē Talsos
LETA 23.03.2026
Rīga, 23. marts, LETA. Konkurences padome (KP) atļāvusi SIA "Firma Madara 89 īpašumi" iegūt izmantošanas tiesības pār aktīviem adresē Lielajā ielā, Talsos, aģentūru LETA informēja KP.
"Firmas Madara 89 īpašumi" darbības veids ir nekustamā īpašuma ap
...
"Amber Latvijas balzams" vairākuma akcionāram "Amber Beverage Group Holding" iestājusies saistību neizpilde
LETA 23.03.2026
Rīga, 23. marts, LETA. Alkoholisko dzērienu ražotājas AS "Amber Latvijas balzams" vairākuma akcionāram Luksemburgas kompānijai "Amber Beverage Group Holding" ir iestājusies saistību neizpilde, tādēļ birža "Nasdaq Riga" piemērojusi kompānijai uzraudzī
...