Rīga, 8.aug., LETA. SIA "Saules aptieka" pagājušajā gadā strādāja ar 26,948 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 4% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa samazinājās par 22,9% un bija 1,067 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" publiskotā informācija.
Gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka kompānija 2024.gadā turpināja piedalīties atklātajos konkursos, lai noslēgtu līgumus par medikamentu piegādi slimnīcām. Lielākie pasūtītāji šajā jomā bija VSIA "Bērnu klīniskā universitātes slimnīca", SIA "Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca" un VSIA "Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca".
Uzņēmums pērn īstenoja pasākumus pamatdarbības efektivitātes celšanai, tāpat turpināja iepriekšējos gados sāktas sadarbības ar mācību iestādēm, dodot iespēju jauniem farmaceitiem praktizēties.
Šogad kompānija turpina zāļu lieltirgotavas un aptiekas darbību, tostarp sadarbību ar speciālistiem no citām Eiropas Savienības (ES) valstīm. Atbilstoši ES farmaceitiskās aprūpes standartiem notiek sadarbība ar ārstiem pēc individuālām receptēm, sagādājot medikamentus pacientiem. Tāpat uzņēmums turpina piedalīties atklātajos konkursos, lai noslēgtu līgumus par medikamentu piegādi slimnīcām.
Aptieka turpina Zāļu pagatavošanas nodaļas darbības tālāku attīstību, kā arī strādā pie internetveikala modernizēšanas.
"Saules aptieka" 2023.gadā strādāja ar 28,076 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 22,1% vairāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus kompānijas peļņa pieauga par 23,8% un bija 1,383 miljoni eiro.
Kompānija reģistrēta 1998.gadā, un tās pamatkapitāls ir 256 116 eiro. "Saules aptiekas" vienīgais īpašnieks ir Artūrs Belēvičs.
"Saules aptiekas" apgrozījums pērn samazinājies par 4%
LETA 08.08.2025
Gulbenē atklās "ZAAO" Eko laukumu
LETA 04.08.2026
Rīga, 4. aug., LETA. Vidzemes reģionālais atkritumu apsaimniekotājs SIA "ZAAO" šodien Gulbenē atklās Eko laukumu, liecina uzņēmuma publiskotā informācija.
Eko laukumā bez maksas varēs nodot pudeļu un burku stiklu, logu stiklu, papīru un kartonu, pol
...
Tiesa turpinās skatīt apjomīgā PVN izkrāpšanas shēmā apsūdzētā Kazanovska krimināllietu
LETA 04.08.2026
Rīga, 4. aug., LETA. Ekonomisko lietu tiesa (ELT) šodien plkst. 13 turpinās skatīt krimināllietu pret starptautiskā operācijā "Admiral 2.0" aizturēto Kasparu Kazanovski, kuru prokuratūra uzskata par pievienotās vērtības nodokļa (PVN) krāpnieku sindik
...
"Rēzeknes gaļas kombināta" apgrozījums pērn pieaudzis par 0,2%
LETA 04.08.2026
Rīga, 4. aug., LETA. Gaļas pārstrādātājs SIA "Rēzeknes gaļas kombināts" pagājušajā gadā strādāja ar 75,789 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 0,2% vairāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa palielinājās 2,8 reizes un bija 1,512 miljoni eiro, lie
...