Rīga, 1.aug., LETA. Bauskas novada pašvaldībā kopš pērnā gada beigām kā atbalsta instruments darbiniekiem ieviestas supervīzijas, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.
2024.gadā pašvaldība ir sākusi dalību Latvijas-Lietuvas pārrobežu projektā "Quality under Control", kura mērķis ir uzlabot sniegto pakalpojumu kvalitāti Šauļu un Bauskas reģiona pašvaldībās. Projekts īpašu uzmanību pievērš darbinieku labbūtībai un psihoemocionālās veselības stiprināšanai.
Projektā plānoti semināri, apmācības un treniņi par izdegšanas profilaksi, komandas saliedēšanu, konfliktu risināšanu, krīzes pārvarēšanu un mērķu sasniegšanu.
"Tiek rosinātas arī atklātas sarunas par jautājumiem, par kuriem iepriekš nereti klusēts. Joprojām bieži pastāv uzskats, ka problēmu atzīšana ir vājuma pazīme, kas var ietekmēt profesionālo reputāciju," norāda pašvaldībā.
Kopš 2024.gada decembra pašvaldība ieviesa supervīzijas kā atbalsta instrumentu. Supervīzija ir profesionāli vadīta saruna, kas palīdz darbiniekiem labāk izprast savu darbu, pārvarēt grūtības, mazināt emocionālo spriedzi un veicināt profesionālo izaugsmi. Tās darbiniekiem pieejamas gan individuāli, gan grupās, īpaši veltītas nodarbības ir arī vadītājiem. Pašvaldībā uzsver, ka supervīzijas palīdz laikus pamanīt pārslodzi, mazināt izdegšanas risku un veicina atklātu, uzticamu komunikāciju darba vidē.
Supervīzijas pakalpojumu pašvaldībai nodrošina komanda no SIA "SKG Rietumi-Austrumi". Līgumā paredzētas 60 nodarbības dažādos formātos.
Saskaņā ar "Firmas.lv' datiem "KG Rietumi-Austrumi" apgrozījums pērn ir bijis 63 649 eiro, bet peļņa 35 143 eiro. Uzņēmuma īpašniece ir Sandra Hartmane.
Bauskas novada pašvaldībā kā atbalsta instruments darbiniekiem ieviestas supervīzijas
LETA 01.08.2025
"Bentley" un "Lamborghini" automašīnu izplatītāja Latvijā apgrozījums pērn palielinājies par 0,2%
LETA 04.08.2026
Rīga, 4. aug., LETA. Automašīnu, tostarp "Bentley" un "Lamborghini", oficiālā izplatītāja Latvijā "Luxury & Sports Cars" apgrozījums pagājušajā gadā bija 39,513 miljoni eiro, kas ir par 0,2% vairāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa pieauga par 7
...
"Kurzemes gaļsaimnieka" apgrozījums pērn pieaudzis par 11,4%
LETA 04.08.2026
Rīga, 4. aug., LETA. SIA "Kurzemes gaļsaimnieks" pagājušajā gadā strādāja ar 67,935 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 11,4% vairāk nekā 2024. gadā, bet kompānijas peļņa samazinājās par 6,7% un bija 650 650 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
K
...
"Cēsu alus" apgrozījums pērn samazinājies par 9,3%
LETA 04.08.2026
Rīga, 4. aug., LETA. Alus darītava AS "Cēsu alus" pagājušajā gadā strādāja ar 91,751 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 9,3% mazāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa samazinājās 3,3 reizes un bija 1,065 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informā
...