Rīga, 29.jūl., LETA. Strenčos par 182 478 eiro tiks atjaunota ielu infrastruktūra, aģentūru LETA informēja Valmieras novada pašvaldībā.
Šovasar Strenču pilsētā īstenos vairākus ielu infrastruktūras uzlabošanas un atjaunošanas projektus. Darbi tiks sākti pakāpeniski laikā no jūlija līdz septembrim.
Tiks īstenota investīciju projekta pirmā kārta Pulkveža Brieža ielā, veicot gājēju ietves izbūvi posmā no Beverīnas ielas līdz Smilšu ielai un Pulkveža Brieža ielas asfalta seguma virskārtas atjaunošanu posmā no Beverīnas ielas līdz Jāņa Ziemeļnieka ielai. Pulkveža Brieža ielai ir savienojuma funkcija ar vairākām ielām - Smilšu ielu, Jāņa ielu, Jāņa Ziemeļnieka ielu, Beverīnas ielu. Pa to pārvietojas, lai nokļūtu uz pilsētā esošajām izglītības iestādēm, pakalpojumu sniegšanas un tirdzniecības vietām, tāpēc ir nozīmīgi šajā posmā rūpēties par satiksmes drošību.
Atbilstoši iepirkuma rezultātiem un līgumam darbus veiks SIA "TurTas". Projekta kopējās izmaksas ir 182 478 eiro, kas tiks finansēti 85% pašvaldībai piesaistot aizņēmuma veidā no Valsts kases un 15% apmērā no pašvaldības budžeta līdzekļiem.
Kā liecina"firmas.lv" informācija, "TurTas" apgrozījums pērn sasniedza 260 804 eiro, peļņa - 20 028 eiro. Uzņēmums dibināts 2020.gadā, tā pamatkapitāls ir 2800 eiro. Uzņēmuma īpašniece ir Diāna Tooma.
Strenčos par 182 478 eiro atjaunos ielu infrastruktūru
LETA 29.07.2025
Kalvītis: "Latvijas gāze" ir nodrošinājusi nepieciešamo dabasgāzes daudzumu nākamajai apkures sezonai
LETA 11.08.2026
Rīga, 11. aug., LETA. AS "Latvijas gāze" ir savlaicīgi nodrošinājusi nepieciešamā dabasgāzes daudzuma iesūknēšanu Inčukalna pazemes gāzes krātuvē un ir pilnībā gatava nodrošināt dabasgāzes piegādes klientiem gaidāmajā apkures sezonā, aģentūrai LETA n
...
Vēja turbīnu apkopes uzņēmuma "Aerones Engineering" koncerna apgrozījums pērn samazinājies par 28,6%
LETA 11.08.2026
Rīga, 11. aug., LETA. Vēja turbīnu apkopes uzņēmuma "Aerones Engineering" koncerns pagājušajā gadā strādāja ar 16,694 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 28,6% mazāk nekā 2024. gadā, bet koncerna zaudējumi pieauga par 14,4%, sasniedzot 21,272 miljon
...
Ekspluatācijā nodota "Merko mājas" projekta "Arena Garden Towers" pirmā ēka
LETA 11.08.2026
Rīga, 11. aug., LETA. Ekspluatācijā nodota nekustamo īpašumu attīstītāja "Merko mājas" dzīvojamā kvartāla "Arena Garden Towers" pirmā jeb A1 ēka Skanstes apkaimē, aģentūru LETA informēja attīstītājs.
Ēka ar 13 stāviem un 84 dzīvokļiem ir augstākā dz
...