Rīga, 23.jūl., LETA. Loģistikas uzņēmuma "Schenker" apgrozījums pagājušajā gadā bija 20,024 miljoni eiro, kas ir par 12% mazāk nekā gadu iepriekš, kā arī uzņēmuma peļņa samazinājās 3,7 reizes - līdz 205 664 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā norādīts, ka pērn "Schenker" turpināja apkalpot kravu pārvadājumus no un uz Eiropas un citām pasaules valstīm.
Vienlaikus uzņēmums pērn ieguldīja 186 311 eiro, iegādājoties jaunus pamatlīdzekļus, kā arī uzlabojot esošo infrastruktūru.
"Schenker" mērķis šogad ir stiprināt vietējā tirgus daļu, turpināt attīstīt un palielināt uzņēmuma pozīcijas integrēto loģistikas pakalpojumu tirgū, kā arī piesaistīt jaunus klientus noliktavas pakalpojumiem.
2023.gadā "Schenker" strādāja ar 22,751 miljona eiro apgrozījumu un 766 198 eiro peļņu.
Uzņēmums reģistrēts 1996.gadā, un tā pamatkapitāls ir 135 042 eiro. "Schenker" pieder Vācijā reģistrētajai "Schenker Aktiengesellschaft".
Loģistikas uzņēmuma "Schenker" apgrozījums pērn samazinājies par 12%
LETA 23.07.2025
No jauna iztiesās krimināllietu par iespējamu aplokšņu algu izmaksu vismaz trīs miljonu eiro apmērā
LETA 05.12.2025
Rīga, 5. dec., LETA. Rīgas pilsētas tiesa tiesas sastāva maiņas dēļ šodien plkst. 13 no jauna sāks krimināllietas iztiesāšanu pret četrām personām, tostarp skaistumkopšanas jomas uzņēmēju Ievi Plaudi-Rēlingeri, par iespējamu aplokšņu algu izmaksu vai
...
Spilvē notiks "Spilvas" ražotnes spāru svētki
LETA 05.12.2025
Rīga, 5. dec., LETA. Spilvē, Zvaigžņu ielā 1, šodien plkst. 11 notiks pārtikas ražotāja "Orkla Latvija" mērču un gatavo ēdienu zīmola "Spilva" paplašinātās ražotnes spāru svētki, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
"Spilva" paplašinātajā ražotnē, kas
...
Turpinās iztiesāt krimināllietu pret apjomīgās starptautiskās PVN krāpšanas shēmas sindikāta līderi Kazanovski
LETA 05.12.2025
Rīga, 5. dec., LETA. Ekonomisko lietu tiesa (ELT) šodien plkst. 12 turpinās skatīt krimināllietu pret starptautiskā operācijā "Admiral 2.0" aizturēto pievienotās vērtības nodokļa (PVN) krāpnieku sindikāta līderi Kasparu Kazanovski, aģentūra LETA nosk
...