Rīga, 3.jūl., LETA. Bezpilota lidaparātu ražotājs SIA "Edge Autonomy Riga" pagājušajā gadā strādāja ar 68,317 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 14,6% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās trīs reizes un bija 9,632 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pērn veiktas astoņu miljonu eiro investīcijas pamatlīdzekļos, lai iekārtotu un aprīkotu jaunas ražošanas un administrācijas telpas, kuras pieņemtas ekspluatācijā 2025.gada martā.
Kompānijas vadība atzīmē, ka jaunās telpas dos iespēju palielināt ražošanas jaudas, kā arī efektivizēt un modernizēt darbību.
Uzņēmuma vadība prognozē, ka pieprasījums pēc "Edge Autonomy Riga" produkcijas turpinās pieaugt, tāpēc plāno ražošanas spēju paplašināšanu, kā arī turpmāku jaunu produktu izstrādi.
"Edge Autonomy Riga" 2023.gadā strādāja ar 79,985 miljonu eiro apgrozījumu un guva 29,019 miljonu eiro peļņu.
"Edge Autonomy" ražo bezpilota sistēmu tehnoloģijas, kas tiek piegādātas valdības, komerciāliem un akadēmiskiem klientiem gandrīz 70 valstīs. Uzņēmums tiek uzskatīts par vienu no vadošajiem pasaules līmeņa bezpilota lidaparātu tehnoloģiju ražotājiem. Uzņēmums sadarbojas ar Latvijas bruņotajiem spēkiem, "Edge Autonomy" lidaparāti nosūtīti arī Ukrainas armijas vajadzībām.
Uzņēmums reģistrēts 2009.gadā, un tā pamatkapitāls ir 1 041 505 eiro. Uzņēmuma īpašnieks ir ASV uzņēmums "Edge Autonomy Holdings, LLC".
Bezpilota lidaparātu ražotāja "Edge Autonomy Riga" apgrozījums pērn samazinājies par 14,6%
LETA 03.07.2025
Būvmateriālu ražotāja "Knauf" apgrozījums pērn samazinājies par 6,6%
LETA 18.07.2025
Rīga, 18.jūl., LETA. Būvmateriālu ražotāja SIA "Knauf" apgrozījums pagājušajā gadā bija 100,62 miljoni eiro, kas ir par 6,6% mazāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa samazinājās par 4% - līdz 18,709 miljoniem eiro, liecina "Firmas.lv" informācija
...
Šoferu trūkuma dēļ trīs pasažieru pārvadātāji piektdien atcēluši kopumā 10 autobusu reisus
LETA 18.07.2025
Rīga, 18.jūl., LETA. Šoferu trūkuma dēļ SIA "Latvijas sabiedriskais autobuss", AS "Nordeka" un AS "Liepājas autobusu parks" piektdien atcēluši kopumā 10 autobusu reisus, liecina informācija Autotransporta direkcijas mājaslapā.
Tostarp "Latvijas sabi
...
"RD Electronics" pārvaldītāja apgrozījums pērn pieaudzis par 13,1%
LETA 18.07.2025
Rīga, 18.jūl., LETA. Elektropreču veikalu tīkla "RD Electronics" pārvaldītājs SIA "MK Trade" pagājušajā gadā strādāja ar 143,1 miljona eiro apgrozījumu, kas ir par 13,1% vairāk nekā 2023.gadā, bet kompānijas peļņa pieauga par 13% - līdz 1,983 miljoni
...