Rīga, 19.jūn., LETA. "BluOr Bank" valdes locekļa Vadima Moroza pilnvaras pagarinātas uz nākamo trīs gadu termiņu, teikts uzņēmuma paziņojumā biržai "Nasdaq Riga".
Moroza pilnvaru termiņa pagarinājums Uzņēmumu reģistrā iegrāmatots trešdien, 18.jūnijā.
Morozs bankas valdes sastāvā ir kopš 2019.gada 12.augusta.
"BluOr Bank" valdē strādā arī valdes priekšsēdētājs Dmitrijs Latiševs un valdes locekle Inga Preimane.
Jau ziņots, ka Latvijas "BluOr Bank" peļņa pērn bija 17,85 miljoni eiro, kas ir par 42% vairāk nekā 2023.gadā. Bankas aktīvi 2024.gada 31.decembrī bija 1,049 miljardu eiro apmērā.
Pēc aktīvu apmēra "BluOr Bank" 2023.gada beigās bija sestā lielākā banka Latvijā. Bankas vienīgais akcionārs ir Latvijas AS "BBG", kuras patiesie labuma guvēji, pēc "Firmas.lv" datiem, ir Aleksandrs Peškovs, Sergejs Peškovs, Andrejs Kočetkovs un Oļegs Čepuļskis.
"BluOr Bank" valdes locekļa Moroza pilnvaras pagarinātas uz trim gadiem
LETA 19.06.2025
"Bentley" un "Lamborghini" automašīnu izplatītāja Latvijā apgrozījums pērn palielinājies par 0,2%
LETA 04.08.2026
Rīga, 4. aug., LETA. Automašīnu, tostarp "Bentley" un "Lamborghini", oficiālā izplatītāja Latvijā "Luxury & Sports Cars" apgrozījums pagājušajā gadā bija 39,513 miljoni eiro, kas ir par 0,2% vairāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa pieauga par 7
...
"Kurzemes gaļsaimnieka" apgrozījums pērn pieaudzis par 11,4%
LETA 04.08.2026
Rīga, 4. aug., LETA. SIA "Kurzemes gaļsaimnieks" pagājušajā gadā strādāja ar 67,935 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 11,4% vairāk nekā 2024. gadā, bet kompānijas peļņa samazinājās par 6,7% un bija 650 650 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
K
...
"Cēsu alus" apgrozījums pērn samazinājies par 9,3%
LETA 04.08.2026
Rīga, 4. aug., LETA. Alus darītava AS "Cēsu alus" pagājušajā gadā strādāja ar 91,751 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 9,3% mazāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa samazinājās 3,3 reizes un bija 1,065 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informā
...