Rīga, 12.jūn., LETA. Minerālmateriālu ražotājs SIA "Saulkalne S" pagājušajā gadā strādāja ar 11,37 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 20,4% vairāk nekā gadu iepriekš, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Uzņēmumā apgrozījuma pieaugumu skaidro ar tirgus daļas kāpināšanu Baltijas reģionā, kā arī pozitīvu atdevi no ieguldījumiem vides pārvaldībā un ilgtspējas risinājumos, kas joprojām ir būtiskāks faktors starptautiskajiem sadarbības partneriem un klientiem.
"Saulkalne S" pērn veica nozīmīgus ieguldījumus, lai samazinātu CO2 emisijas un palielinātu savu enerģētisko neatkarību, tostarp jauna saules paneļu parka izveidē ar 210 kilovatu jaudu investēja vairāk nekā 200 000 eiro. Tāpat uzņēmums šogad maijā ir ieguvis "ISO 14001" vides pārvaldības sertifikātu.
Kompānija pagājušajā gadā investēja arī vairāk nekā 1,5 miljonus eiro ražošanas un ieguves modernizācijā. Uzņēmuma karjeru tehnikas parkā pakāpeniski tiek ieviesta hibrīdtehnika, kas samazina emisijas un veicina degvielas patēriņa samazinājumu līdz 30%. Tādejādi "Saulkalne S" uzlabo ražošanas efektivitāti, optimizē resursu izmantošanu un nostiprina konkurētspēju gan Latvijas vietējā tirgū, gan eksporta tirgos.
Šogad "Saulkalne S" turpinās veikt stratēģiskas investīcijas ilgtspējas un vides pārvaldības jomā.
2023.gadā "Saulkalne S" strādāja ar 9,447 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 25,1% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa pieauga 2,9 reizes un bija 2,034 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
"Saulkalne S" reģistrēta 1995.gadā, un tās pamatkapitāls ir 7,36 miljoni eiro. Kompānijas kapitālā pa 32,5% pieder Jurim Seilim un Natālijai Lavrinovičai, 15% pieder Aivaram Pileniekam, bet pa 5% - Jurim Putniņam, Jevgenijam Bogdanovam, Viktorijai Rekšņai un Imantam Saulrietam.
Minerālmateriālu ražotāja "Saulkalne S" apgrozījums pērn pieaudzis par 20,4%
LETA 12.06.2025
Kalvītis: "Latvijas gāze" ir nodrošinājusi nepieciešamo dabasgāzes daudzumu nākamajai apkures sezonai
LETA 11.08.2026
Rīga, 11. aug., LETA. AS "Latvijas gāze" ir savlaicīgi nodrošinājusi nepieciešamā dabasgāzes daudzuma iesūknēšanu Inčukalna pazemes gāzes krātuvē un ir pilnībā gatava nodrošināt dabasgāzes piegādes klientiem gaidāmajā apkures sezonā, aģentūrai LETA n
...
Vēja turbīnu apkopes uzņēmuma "Aerones Engineering" koncerna apgrozījums pērn samazinājies par 28,6%
LETA 11.08.2026
Rīga, 11. aug., LETA. Vēja turbīnu apkopes uzņēmuma "Aerones Engineering" koncerns pagājušajā gadā strādāja ar 16,694 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 28,6% mazāk nekā 2024. gadā, bet koncerna zaudējumi pieauga par 14,4%, sasniedzot 21,272 miljon
...
Ekspluatācijā nodota "Merko mājas" projekta "Arena Garden Towers" pirmā ēka
LETA 11.08.2026
Rīga, 11. aug., LETA. Ekspluatācijā nodota nekustamo īpašumu attīstītāja "Merko mājas" dzīvojamā kvartāla "Arena Garden Towers" pirmā jeb A1 ēka Skanstes apkaimē, aģentūru LETA informēja attīstītājs.
Ēka ar 13 stāviem un 84 dzīvokļiem ir augstākā dz
...