Rīga, 9.jūn., LETA. Namu apsaimniekošanas uzņēmums AS "Civinity mājas" pagājušajā gadā strādāja ar 7,911 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 3,8% vairāk nekā 2023.gadā, bet kompānijas peļņa pieauga 8,3 reizes, sasniedzot 61 890 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pērn aktīvi strādāts pie dzīvojamo māju kopībām, realizēts nozīmīgs skaits pasākumu, kas vērsti uz ēku tehniskā stāvokļa uzlabošanu un energoefektivitātes uzlabošanu.
Tāpat ziņojumā teikts, ka "Civinity mājas" saskata tirgus daļas paplašināšanas iespējas, slēdzot dzīvojamo māju pārvaldīšanas līgumus ar dzīvojamo māju kopībām Rīgā, Jūrmalā un citās vietās Pierīgā.
Vadības ziņojumā teikts, ka 2025.gadā plānots turpināt stratēģisko mērķu īstenošanu, attīstot jaunu pakalpojumu pārdošanas funkciju, ieviest darba uzdevumu kontroles sistēmu, nodrošinot efektīvāku remonta darbu kvalitātes kontroli, stiprināt tālāku darbu izpildes kapacitāti, liekot lielāku akcentu darbu veikšanai "Civinity mājas" spēkiem, nevis izmantojot ārpakalpojuma palīdzību, īstenot energoefektivitātes projektus un aktivitātes dzīvojamā fonda saglabāšanai.
Uzņēmums plāno veikt aktīvu darbu dzīvokļu īpašnieku informēšanā un iesaistē par dzīvojamo māju atjaunošanas nepieciešamību un iespējām, piesaistot līdzfinansējumu no Rīgas pašvaldības, Eiropas Savienības vai citām programmām, kā arī piedāvās dzīvokļu īpašniekiem dažādas dzīvojamo māju atjaunošanas projektu realizācijas iespējas.
"Civinity mājas" 2023.gadā strādāja ar 7,625 miljonu eiro apgrozījumu un guva 7415 eiro peļņu.
"Civinity mājas" reģistrēta 2009.gadā, un tās pamatkapitāls ir 1 104 099 eiro. Uzņēmums pieder Lietuvas "Civinity" grupai, kuras patiesais labuma guvējs ir Lietuvas pilsonis Deivids Jacka.
"Civinity" ir viena no lielākajām ēku uzturēšanas un inženiertehnisko risinājumu grupām Baltijā. "Civinity" grupa apvieno vairāk nekā 20 uzņēmumu, kas pārrauga vairāk nekā 10 miljonus kvadrātmetru dzīvojamo un komerciālo ēku. "Civinity" strādā vairāk nekā 2000 darbinieku Latvijā, Lietuvā un Lielbritānijā.
"Civinity" grupa Latvijā pārvalda namu apsaimniekošanas, administrēšanas un uzturēšanas uzņēmumus Rīgā un Jūrmalā, kurā ietilpst AS "Civinity mājas", SIA "Civinity engineering LV", SIA "Civinity Solutions", SIA "Civinity mājas Jūrmala".
"Civinity mājas" apgrozījums pērn audzis par 3,8%
LETA 09.06.2025
Divu gadu laikā pašvaldības apsaimniekotāju "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde" pametusi desmitā daļa namu
LETA 19.01.2026
Rīga, 19. janv., LETA. Divu gadu laikā pašvaldības apsaimniekotāju - SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde" (JNĪP) - pametusi desmitā daļa apsaimniekoto namu, pirmdien preses konferencē atzina pilsētas mērs Mārtiņš Daģis ("Par!").
Viņš klāstīja,
...
Daugavpilī veikta unikāla augstas sarežģītības uroloģiska operācija
LETA 19.01.2026
Rīga, 19. janv., LETA. Daugavpilī "Klīnikā LUC" pacientam ar smagu labdabīgu prostatas palielināšanos, pilnīgu patstāvīgas urinācijas neesamību un izteiktu urīnizvadkanāla stenozi pirmo reizi Latvijā veikta augstas sarežģītības ķirurģiska operācija,
...
"Rīgas laku un krāsu rūpnīca" janvārī atvērusi savu pirmo ekspozīciju Ķīnas tirgū
LETA 19.01.2026
Rīga, 19. janv., LETA. Krāsu un laku ražotāja SIA "Rīgas laku un krāsu rūpnīca" janvārī atvērusi savu pirmo ekspozīciju Ķīnas tirgū, īstenojot nozīmīgu posmu uzņēmuma ilgtermiņa eksporta stratēģijā un pakāpeniski veidojot klātbūtni Āzijas tirgū, aģen
...