Rīga, 9.jūn., LETA. Būvmateriālu ražotāja SIA "Bauroc" apgrozījums pagājušajā gadā bija 19,297 miljoni eiro, kas ir par 9,4% vairāk nekā 2023.gadā, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 33,8% un bija 658 847 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pērn uzņēmuma ražotā produkcija realizēta Latvijā, kā arī eksportēta uz Lietuvu, Poliju, Igauniju, Zviedriju un Vāciju. Tika turpināta arī Igaunijā un Lietuvā ražoto gāzbetona izstrādājumu tirdzniecība.
Pagājušā gada rezultātus kompānijas vadība skaidro ar pašu ražotās produkcijas realizācijas samazinājumu pieprasījuma krituma rezultātā. Savukārt uzcenojums, kuru iespējams piemērot iepirktās gatavās produkcijas realizācijai, ir mazāks nekā pašu ražotajai produkcijai.
Šogad "Bauroc" plāno uzlabot gāzbetona izstrādājumu ražošanas tehnoloģijas, kā arī meklēt risinājumus izmaksu efektivitātes nodrošināšanai.
"Bauroc" 2023.gadā strādāja ar 17,634 miljonu eiro apgrozījumu un guva 994 826 eiro peļņu.
Kompānija "Bauroc" reģistrēta 2002.gadā, un uzņēmuma pamatkapitāls ir 3,37 miljoni eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Igaunijas uzņēmums "Bauroc".
Būvmateriālu ražotāja "Bauroc" apgrozījums pērn audzis par 9,4%
LETA 09.06.2025
Divu gadu laikā pašvaldības apsaimniekotāju "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde" pametusi desmitā daļa namu
LETA 19.01.2026
Rīga, 19. janv., LETA. Divu gadu laikā pašvaldības apsaimniekotāju - SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde" (JNĪP) - pametusi desmitā daļa apsaimniekoto namu, pirmdien preses konferencē atzina pilsētas mērs Mārtiņš Daģis ("Par!").
Viņš klāstīja,
...
Daugavpilī veikta unikāla augstas sarežģītības uroloģiska operācija
LETA 19.01.2026
Rīga, 19. janv., LETA. Daugavpilī "Klīnikā LUC" pacientam ar smagu labdabīgu prostatas palielināšanos, pilnīgu patstāvīgas urinācijas neesamību un izteiktu urīnizvadkanāla stenozi pirmo reizi Latvijā veikta augstas sarežģītības ķirurģiska operācija,
...
"Rīgas laku un krāsu rūpnīca" janvārī atvērusi savu pirmo ekspozīciju Ķīnas tirgū
LETA 19.01.2026
Rīga, 19. janv., LETA. Krāsu un laku ražotāja SIA "Rīgas laku un krāsu rūpnīca" janvārī atvērusi savu pirmo ekspozīciju Ķīnas tirgū, īstenojot nozīmīgu posmu uzņēmuma ilgtermiņa eksporta stratēģijā un pakāpeniski veidojot klātbūtni Āzijas tirgū, aģen
...