Rīga, 9.jūn., LETA. Augļkopības uzņēmums SIA "Very Berry" pagājušajā gadā strādāja ar 1,74 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 51,2% vairāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa pieauga par 60% un bija 256 647 eiro, liecina "Firmas.lv".
Gada pārskata vadības ziņojumā apgrozījuma pieaugums skaidrots ar ilggadīgu dalību nozares izstādēs ārvalstīs, kā arī ar aktīvu pārdošanas un mārketinga darbu, kas sekmēja strauju klientu skaita pieaugumu eksportā.
Uzņēmuma vadība norāda, ka nākotnē ir iespējams izmaksu kāpums, kas saistīts ar resursu cenu kāpumu.
Vadības ziņojumā minēts, ka "Very Berry" pērn investēja līdzekļus attīstībā, iegādājoties jaunas iekārtas un palielinot ražošanas jaudas, kā arī izveidoti jauni ilggadīgie stādījumi un progresīvu tehnoloģiju ogu tuneļi. Tāpat turpmākajā darbībā plānots ražot jaunus produktus, veicināt eksporta pieaugumu, kā arī būvēt jaunas saldētavas un ražošanas ēkas.
Pērn uzņēmums veicis pasākumus pētniecības un attīstības jomā, pētniecības izmaksām veidojot 3355 eiro.
"Very Berry" 2023.gadā strādāja ar 1,151 miljona eiro apgrozījumu, kas ir par 10,3% vairāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa pieauga 4,3 reizes un bija 160 415 eiro.
Uzņēmums reģistrēts 1998.gadā, un tā pamatkapitāls ir 128 058 eiro. "Very Berry" īpašnieki ir Gundega Sauškina (60%), Sergejs Sauškins (30%) un Antons Sauškins (10%).
Augļkopības uzņēmuma "Very Berry" apgrozījums pērn pieaudzis par 51,2%
LETA 09.06.2025
No jauna iztiesās krimināllietu par iespējamu aplokšņu algu izmaksu vismaz trīs miljonu eiro apmērā
LETA 05.12.2025
Rīga, 5. dec., LETA. Rīgas pilsētas tiesa tiesas sastāva maiņas dēļ šodien plkst. 13 no jauna sāks krimināllietas iztiesāšanu pret četrām personām, tostarp skaistumkopšanas jomas uzņēmēju Ievi Plaudi-Rēlingeri, par iespējamu aplokšņu algu izmaksu vai
...
Spilvē notiks "Spilvas" ražotnes spāru svētki
LETA 05.12.2025
Rīga, 5. dec., LETA. Spilvē, Zvaigžņu ielā 1, šodien plkst. 11 notiks pārtikas ražotāja "Orkla Latvija" mērču un gatavo ēdienu zīmola "Spilva" paplašinātās ražotnes spāru svētki, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
"Spilva" paplašinātajā ražotnē, kas
...
Turpinās iztiesāt krimināllietu pret apjomīgās starptautiskās PVN krāpšanas shēmas sindikāta līderi Kazanovski
LETA 05.12.2025
Rīga, 5. dec., LETA. Ekonomisko lietu tiesa (ELT) šodien plkst. 12 turpinās skatīt krimināllietu pret starptautiskā operācijā "Admiral 2.0" aizturēto pievienotās vērtības nodokļa (PVN) krāpnieku sindikāta līderi Kasparu Kazanovski, aģentūra LETA nosk
...