Rīga, 29.maijs, LETA. Automašīnu iznomātāja "Sixt" franšīzes Baltijā un Somijā pārstāvja "Transporent" koncerna apgrozījums pagājušajā gadā bija 72,1 miljons eiro, kas ir par 15% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt koncerna peļņa samazinājās 2,4 reizes - līdz 1,3 miljoniem eiro, aģentūru LETA informēja "Sixt" pārstāvji.
"Sixt" pārstāvji norāda, ka pērn grupas uzņēmumi nostiprināja vadošās pozīcijas Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, kā arī paplašināja darbību Somijā, pārvaldot vairāk nekā 8000 transportlīdzekļu visā reģionā.
Kompānijā atzīmē, ka "Transporent" 2024.gadā paplašināja darbību, iegādājoties Somijas uzņēmumu "Transporent Oy" (iepriekš - "Veho Rent Oy"), kas pārstāv "Sixt" zīmolu Somijā. Šī stratēģiskā Iegāde ļāvusi divkārši palielināt īstermiņa nomas auto tirgu, kā arī nodrošināt vienotus kvalitātes standartus un ekonomisko ieguvumu, kā arī integrēt atbalsta funkcijas visos grupas uzņēmumos.
Vienlaikus uzņēmums turpina attīstīt pakalpojumus, tostarp automatizēts "SIXT+" auto abonēšanas līgumu slēgšanas process, uzlabota autoparku vadības platforma, kā arī ieviesta digitāla automašīnu bojājumu fiksēšanas sistēma.
"Transporent" koncernā ietilpst SIA "Transporent" kā mātessabiedrība, kam Latvijā 100% pieder meitassabiedrības SIA "Transporent auto noma", SIA "Transporent.com", SIA "Transporent Property" (un tai piederošā meitassabiedrība SIA "EasyPark"), bet Igaunijā - OU "Transporent" un Lietuvā UAB "Transporent", kā arī no 2024.gada maija Somijā OY "Transporent".
"Firmas.lv" liecina, ka "Transporent" koncerna apgrozījums 2023.gadā bija 62,751 miljons eiro, kas ir par 32,4% vairāk nekā gadu iepriekš, bet peļņa palielinājās par 25,1% - līdz 3,166 miljoniem eiro. Savukārt "Transporent" apgrozījums 2023.gadā bija 28,412 miljoni eiro, kas ir par 28,2% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 33% - līdz 995 748 eiro.
"Transporent" reģistrēts 2005.gadā, un tā pamatkapitāls ir 142 240 eiro. "Transporent" kapitālā 45% pieder Maratam Blatem, pa 22,5% pieder Ivetai Briedei un Harijam Briedim, bet pa 5% - Vitai Štelmaherei un Arnim Jaudzemam.
"Sixt" franšīzes Baltijā un Somijā pārstāvja "Transporent" koncerna apgrozījums pērn pieaudzis par 15%
LETA 29.05.2025
Vērmanes dārzā notiks mīlestības tirdziņš "Craft & Love"
LETA 13.02.2026
Rīga, 13. febr., LETA. Šodien un rīt, 14. februārī, Rīgā, Vērmanes dārzs, norisināsies svētku tirdziņš "Craft & Love", aģentūru LETA informēja pasākuma rīkotāji.
Divas dienas tirdziņa apmeklētājiem būs iespēja iepazīt Latvijas amatnieku, dizaineru u
...
Žagars: Ja šī sezona būtu vāja, nākamgad "Žagarkalns" neeksistētu
LETA 13.02.2026
Rīga, 13. febr., LETA. Ja šī sezona būtu vāja, nākamgad "Žagarkalns" neeksistētu, intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" atzina slēpošanas trases "Žagarkalns" īpašnieks Juris Žagars.
Vaicāts, vai periods kopš jaunā gada dod iespēju "dzīvot un skatī
...
"Aizkraukles siltuma" siltumenerģijas tarifs martā samazināsies par 8,7%
LETA 13.02.2026
Rīga, 13. febr., LETA. SIA "Aizkraukles siltums" siltumenerģijas tarifs no 2026. gada 1. marta samazināsies par 8,7% - līdz 70,39 eiro par megavatstundu (MWh), liecina publiskotā informācija par uzņēmuma noteiktajiem siltumenerģijas apgādes pakalpoju
...