Rīga, 24.maijs, LETA. Ķekavas novada dome nolēmusi nodot SIA "Clean R" lietošanā šķiroto atkritumu savākšanas laukumu Baldonē, Rīgas ielā 27.
Laukums uzņēmumam tiek nodots bezatlīdzības lietošanā līdz brīdim, kamēr SIA "Clean R" ir tiesības sniegt sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus Ķekavas novada administratīvajā teritorijā.
Atkritumu savākšanas laukumā SIA "Clean R" pienākums būs nodrošināt normatīvajos aktos noteikto atkritumu pieņemšanu.
Bez maksas tiks pieņemti plastmasas atkritumi, koksne un izlietotais koka iepakojums, papīrs un kartons, izlietotais stikla iepakojums un cita veida stikla atkritumi, metāla iepakojums, sadzīvē radušies bīstamie atkritumi, smēreļļas, akumulatori, galvaniskie elementi, elektrisko un elektronisko iekārtu atkritumi arī liela izmēra dzesēšanas iekārtas, saldētavas un ledusskapji, gāzizlādes spuldzes, tekstilizstrādājumi.
Par maksu tiks pieņemtas vieglā autotransporta riepas, lielgabarīta atkritumi, mājsaimniecībā radušies būvniecības atkritumi, bioloģiski noārdāmi atkritumi.
Kā liecina "Firmas.lv" informācija, "Clean R" 2023.gadā strādāja ar 42,728 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 12,2% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa saruka par 7% un bija 4,492 miljoni eiro. Finanšu rādītāji par pagājušo gadu vēl nav publiskoti.
Kompānija reģistrēta 2004.gadā, un tās pamatkapitāls ir 1,2 miljoni eiro. "Clean R" ietilpst AS "CleanR grupa" koncernā.
"CleanR grupa" pagājušajā gadā strādāja ar 102,023 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 49,2% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 93,7% - līdz 10,243 miljoniem eiro.
Kompānija "CleanR grupa" reģistrēta 2014.gadā, un tās pamatkapitāls ir 346 000 eiro. "CleanR grupa" obligācijas ir iekļautas biržas "Nasdaq Riga" alternatīvajā tirgū "First North".
Ķekavas dome "Clean R" nodevusi bezatlīdzības lietošanā šķiroto atkritumu savākšanas laukumu Baldonē
LETA 24.05.2025
Gaļas pārstrādātāja "Forevers" apgrozījums pērn pieaudzis par 1,4%
LETA 31.07.2026
Rīga, 31. jūl., LETA. Gaļas pārstrādātājs SIA "Forevers" pagājušajā gadā strādāja ar 78,7 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 1,4% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa saglabājās iepriekšējā gada līmenī un bija 7,9 miljoni eiro, aģentūru
...
"MikroTik" apgrozījums pērn pieaudzis par 5,5%
LETA 31.07.2026
Rīga, 31. jūl., LETA. Tehnoloģiju uzņēmums SIA "Mikrotīkls", kas darbojas ar zīmolu "MikroTik", pagājušajā gadā strādāja ar 344,566 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,5% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa saruka 2,7 reizes un bija
...
Ādažos no septembra par 7,7% pieaugs ūdenssaimniecības tarifi
LETA 31.07.2026
Rīga, 31. jūl., LETA. SIA "Ādažu ūdens" ūdenssaimniecības tarifi no 1. septembra būs 3,77 eiro par kubikmetru bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN), kas ir par 7,7% vairāk nekā pašreiz, liecina Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) lē
...