Rīga, 24.maijs, LETA. SIA "Ceļojumu birojs "Express Travel"" pagājušajā gadā strādāja ar 3,42 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 12% mazāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa saruka par 45,2% - līdz 49 882 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka apgrozījuma kritumu pērn ietekmēja korporatīvu klientu samazināšanās.
Kompānijas vadība skaidro, ka šogad ir mainījušies ceļojumu galamērķi, pārplānoti lidojumu maršruti slēgto gaisa telpu dēļ, palielinājušies lidojumu ilgumi, kā arī izmaksas. Vienlaikus pieaugošā degvielas cenu sadārdzinājuma dēļ lidojuma izmaksas varētu palielināties, kā ar pieprasījums pēc tūrisma pakalpojumiem varētu samazināties.
Lielāko daļu jeb 90% no "Ceļojumu birojs "Express Travel"" apgrozījuma veido korporatīvo klientu darījumu braucienu apkalpošana. Tiesības apkalpot korporatīvos klientus galvenokārt tiek iegūtas iepirkumu rezultātā, tādēļ ir grūti prognozēt, vai nākamajā gadā apgrozījums pieaugs vai samazināsies, teikts ziņojumā.
"Ceļojumu birojs "Express Travel"" 2023.gadā strādāja ar 3,887 miljonu eiro apgrozījumu un 91 059 eiro peļņu.
Uzņēmums reģistrēts 1999.gadā, un tā pamatkapitāls ir 17 263 eiro. "Ceļojumu birojs "Express Travel"" īpašnieki ir Inta Solveiga Augstroze (58,33%), Dainis Babulis (16,67%), Gita Ducmane (15%), Andra Štrauhmane (5%) un Ineta Berkmane (5%).
Ceļojumu biroja "Express Travel" apgrozījums pērn samazinājies par 12%
LETA 24.05.2025
"Lux Express Latvia" palielinās reisu skaitu uz Klaipēdu
LETA 29.05.2026
Rīga, 29. maijs, LETA. Pasažieru komerciālo autopārvadājumu uzņēmums SIA "Lux Express Latvia" no šodienas palielinās reisu skaitu uz Klaipēdu - līdz trim reisiem dienā, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Autobusi no Rīgas aties plkst. 7, 11.30 un 16,
...
Notiks nekustamo īpašumu fonda "Indexo Real Estate Fund" kārtējā ieguldītāju pilnsapulce
LETA 29.05.2026
Rīga, 29. maijs, LETA. Šodien plkst. 14 notiks nekustamo īpašumu fonda "Indexo Real Estate Fund" kārtējā ieguldītāju pilnsapulce, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas vēstnesis".
Pilnsapulce notiks Elizabetes ielā 13 - 1, Rīgā, pārvaldni
...
"Mobilly" apgrozījums pagājušajā gadā pieaudzis par 41,7%
LETA 29.05.2026
Rīga, 29. maijs, LETA. Informācijas tehnoloģiju uzņēmums SIA "Mobilly" pagājušajā gadā strādāja ar 5,906 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 41,7% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 86,4% un bija 1,585 miljoni eiro, lie
...