Rīga, 26.maijs, LETA. Ūdensvada avārijas dēļ Jelgavas pilī strādājošie darbu šodien turpinās attālināti, bet studiju noslēgumu augstskolā tā neietekmēšot, aģentūrai LETA apliecināja Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātē (LBTU).
Ņemot vērā ūdensvada avārijas darbus Lielajā ielā 2 un 4, ūdens padeve ir pārtraukta arī centrālajai LBTU ēkai - Jelgavas pilij. Ūdens padeve pilī pārtraukta, tāpēc darbinieki, kuru darba vieta ir šajā ēkā, no plkst.12 darbu turpinās attālināti.
Savukārt attiecībā uz studiju procesu LBTU informē, ka studiju gads tuvojas noslēgumam, notiek praktiskie darbi un noslēdzošie uzdevumi.
"Pārējās universitātes ēkas šī situācija neietekmē. Līdz šim nekas nav atcelts, un par iespējamām izmaiņām informēsim, ja tādas būs nepieciešamas," skaidro universitātē.
Saskaņā ar SIA "Jelgavas ūdens" sniegto informāciju avārijas darbus plānots pabeigt līdz darba dienas beigām.
"Jelgavas ūdens" ir Jelgavas pašvaldībai piederošais komunālais uzņēmums. "Firmas.lv" dati liecina, ka tā apgrozījums pērn bija 5 350 444 eiro, bet peļņa - 81 268 eiro.
Ūdensvada avārijas dēļ Jelgavas pilī strādājošie darbu turpinās attālināti; studiju noslēgumu tā neietekmēšot
LETA 26.05.2025
Turpinās iztiesāt Bunkus slepkavības lietu
LETA 20.01.2026
Rīga, 20. janv., LETA. Rīgas apgabaltiesa šodien plkst. 13 turpinās skatīt maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus slepkavības krimināllietu.
Rīgas pilsētas tiesa Krievijas pilsoni Viktoru Krivošeju atzina par vainīgu Bunkus slepkavībā un piesp
...
"Ecolines" slēdz vairākus komercreisus maršrutā Rīga-Ventspils
LETA 20.01.2026
Rīga, 20. janv., LETA. SIA "Norma-A", kas pasažieru pārvadājumus nodrošina ar zīmolu "Ecolines", no šodienas slēdz vairākus komercreisus maršrutā Rīga-Ventspils, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
No šodienas tiks slēgti komercreisi maršrutā Rīga-Ven
...
Ventspils pašvaldība saglabās līdzdalību "Starptautiskajā Rakstnieku un tulkotāju mājā"
LETA 20.01.2026
Rīga, 20. janv., LETA. Ventspils pašvaldība saglabās līdzdalību SIA "Starptautiskā Rakstnieku un tulkotāju māja", liecina domes sēdes lēmums.
Ventspils pašvaldības līdzdalību "Starptautiskajā Rakstnieku un tulkotāju mājā" nolemts saglabāt, jo ēka An
...