Rīga, 21.maijs, LETA. Mazumtirdzniecības uzņēmums SIA "Lidl Latvija" izsludinājis 30 vakances "Lidl" veikalā pie Bauskas šosejas (A7) šosejas aiz Valdlaučiem, aģentūru LETA informēja kompānijas pārstāve Klinta Mežapuķe.
Topošā Valdlauču "Lidl" veikala darbiniekiem mēneša bruto darba samaksa būs no 1060 līdz 1240 eiro. Vienlaikus kompānija sola arī dažādus bonusus.
Darbs "Lidl" veikalā tiek piedāvāts rīta maiņā no plkst.6 līdz 14 un vakara maiņā no plkst.13.30 līdz 23.
Jau ziņots, ka "Lidl Latvija" sācis jauna "Lidl" veikala būvniecību pie Bauskas šosejas (A7) starp Valdlaučiem un Krustkalniem, Mežmalas ielā.
Jaunajā veikalā ieguldītās investīcijas kompānijas pārstāvji neatklāj.
Plānots, ka jaunais "Lidl" veikals darbu sāks nākamā gada pirmajā pusē, norāda uzņēmumā.
Veikala ēkas pārbūves projektu izstrādājuši SIA "Dual Arhitekti", bet būvdarbus veiks SIA "Ekoteh būve".
Tāpat ziņots, ka "Lidl Latvija" pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2023.gada 1.marta līdz 2024.gada 29.februārim, strādāja ar 470,605 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 6,4% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas zaudējumi, turpinot investēt mazumtirdzniecības veikalu ķēdes attīstībā, pieauga 4,1 reizi un bija 14,816 miljoni eiro.
Pēc jaunākās informācijas, līdz 2024.gada novembrim "Lidl Latvija" investīcijas infrastruktūras izveidē un veikalu tīkla attīstībā veidoja vairāk nekā 370 miljonus eiro. Šobrīd "Lidl Latvija" tīklā ir 36 veikali 15 Latvijas pilsētās.
"Lidl Latvija" reģistrēta 2016.gada oktobrī, un tās pamatkapitāls ir 365,5 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Vācijas "C E - Beteiligungs-GmbH".
"Lidl Latvija" izsludinājis 30 vakances Valdlaučos
LETA 21.05.2025
Ar Aizsardzības ministrijas atbalstu "SAF tehnika" izstrādājusi radio signālu traucēšanas iekārtas prototipu
LETA 14.01.2026
Rīga, 14. janv., LETA. Ar Aizsardzības ministrijas atbalstu AS "SAF tehnika" izstrādājusi radio signālu traucēšanas iekārtas prototipu, aģentūru LETA informēja ministrija.
Trešdien aizsardzības ministrs Andris Sprūds apmeklēja "SAF tehnika", kur tik
...
Bijusī ministre Viņķele izraudzīta par rehabilitācijas centra "Vaivari" vadītāju
LETA 14.01.2026
Rīga, 14. janv., LETA. Par nacionālā rehabilitācijas centra "Vaivari" valdes priekšsēdētāju izraudzīta bijusī veselības ministre, ilggadēja politiķe Ilze Viņķele.
Kā aģentūru LETA pēc šodien notikušās centra dalībnieku ārkārtas sapulces informēja Ve
...
Latvijas Banka atļauj izteikt "Latvijas Jūras medicīnas centra" akciju atpirkšanas piedāvājumu
LETA 14.01.2026
Rīga, 14. janv., LETA. Latvijas Bankas uzraudzības komiteja atļāvusi SIA "Pom" izteikt akciju atpirkšanas piedāvājumu AS "Latvijas Jūras medicīnas centrs" akciju izslēgšanai no regulētā tirgus, aģentūru LETA informēja Latvijas Banka.
"Pom" 2025. gad
...