Rīga, 21.maijs, LETA. Lejamkravu pārkraušanas un uzglabāšanas uzņēmuma SIA "DG Termināls" apgrozījums pagājušajā gadā bija 5,908 miljoni eiro, kas ir par 6,2% vairāk nekā 2023.gadā, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās 4,3 reizes - līdz 145 246 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, lai palielinātu uzņēmuma darbības kapacitāti, pērn iegādāti jauni pamatlīdzekļi par 281 699 eiro.
Pērn uzņēmuma saimniecisko darbību turpināja ietekmēt Krievijas iebrukums Ukrainā, kā arī energoresursu cenu straujais pieaugums.
Vadības ziņojumā teikts, ka Latvija turpina stiprināt pozīciju kā nozīmīgs loģistikas centrs Ziemeļeiropā, tādēļ "DG Termināls" spēlēs arvien svarīgāku lomu atbildīgā reģionālās enerģētikas drošības un tirdzniecības atbalstīšanā.
"DG Termināls" nodrošina lejamkravu tranzīta pakalpojumus Liepājas ostas 25.piestātnē.
2023.gadā "DG Termināls" strādāja ar 5,561 miljona eiro apgrozījumu un 630 841 eiro peļņu.
Uzņēmums reģistrēts 2000.gadā, un tā pamatkapitāls ir 1,423 miljoni eiro. Kompānijas "DG Termināls" vienīgais īpašnieks ir Jānis Millers.
Lejamkravu pārkraušanas uzņēmuma "DG Termināls" apgrozījums pērn pieaudzis par 6,2%
LETA 21.05.2025
Turpinās iztiesāt Bunkus slepkavības lietu
LETA 20.01.2026
Rīga, 20. janv., LETA. Rīgas apgabaltiesa šodien plkst. 13 turpinās skatīt maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus slepkavības krimināllietu.
Rīgas pilsētas tiesa Krievijas pilsoni Viktoru Krivošeju atzina par vainīgu Bunkus slepkavībā un piesp
...
"Ecolines" slēdz vairākus komercreisus maršrutā Rīga-Ventspils
LETA 20.01.2026
Rīga, 20. janv., LETA. SIA "Norma-A", kas pasažieru pārvadājumus nodrošina ar zīmolu "Ecolines", no šodienas slēdz vairākus komercreisus maršrutā Rīga-Ventspils, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
No šodienas tiks slēgti komercreisi maršrutā Rīga-Ven
...
Ventspils pašvaldība saglabās līdzdalību "Starptautiskajā Rakstnieku un tulkotāju mājā"
LETA 20.01.2026
Rīga, 20. janv., LETA. Ventspils pašvaldība saglabās līdzdalību SIA "Starptautiskā Rakstnieku un tulkotāju māja", liecina domes sēdes lēmums.
Ventspils pašvaldības līdzdalību "Starptautiskajā Rakstnieku un tulkotāju mājā" nolemts saglabāt, jo ēka An
...