Rīga, 16.maijs, LETA. SIA "Rēzeknes siltumtīkli" siltumenerģijas tarifi no 1.jūnija samazināsies par 6,4% - līdz 83,07 eiro par megavatstundu (MWh), liecina publiskotā informācija par uzņēmuma noteiktajiem siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifiem.
Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) nolēmusi atzīt "Rēzeknes siltumtīklu" noteikto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu un to pamatojuma atbilstību metodikai.
Tādējādi no 2025.gada 1.jūnija "Rēzeknes siltumtīklu" siltumenerģijas gala tarifs būs 83,07 eiro par MWh.
Tostarp siltumenerģijas ražošanas tarifs būs 60,47 eiro par MWh, kas ir samazinājums par 7,4%, siltumenerģijas pārvades un sadales tarifs būs 20,68 eiro par MWh, kas ir samazinājums par 4,2%, bet siltumenerģijas tirdzniecības tarifs un akcīzes nodokļa komponente saglabāsies nemainīga un būs attiecīgi 1,24 un 0,68 eiro par MWh.
Siltumapgādes pakalpojuma tarifu izmaiņas ir saistītas ar kurināmā un iepirktās siltumenerģijas cenas izmaiņām.
"Firmas.lv" informācija liecina, ka "Rēzeknes siltumtīkli" apgrozījums pērn bija 8,92 miljoni eiro, kas ir 46,2 vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas zaudējumi sasniedza 1,291 miljonu eiro pretēji peļņai gadu iepriekš.
Kompānija "Rēzeknes siltumtīkli" reģistrēta 1994.gadā, un uzņēmuma pamatkapitāls ir 5 450 548 eiro. Uzņēmums pieder Rēzeknes pilsētas pašvaldībai.
"Rēzeknes siltumtīklu" tarifi no jūnija samazināsies par 6,4%
LETA 16.05.2025
precizēta - Tiesa lems par lūgumu Bunkus slepkavības lietu sūtīt atpakaļ uz pirmās instances tiesu
LETA 03.06.2026
(Precizēts tiesas sēdes laiks 1. rindkopā.)
Rīga, 3. jūn., LETA. Rīgas apgabaltiesa šodien plkst. 13 lems par aizstāvju pieteiktajiem lūgumiem krimināllietu par maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus slepkavību nosūtīt atpakaļ uz pirmās instan
...
Tiesa turpinās izskatīt lietu par krāpšanos austrumu robežas izbūvē
LETA 03.06.2026
Rīga, 3. jūn., LETA. Kurzemes rajona tiesa šodien plkst. 10 turpinās skatīt krimināllietu, kurā par krāpšanu austrumu robežas izbūvē apsūdzētas vairākas personas, tostarp būvuzņēmējs Māris Peilāns, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.
Tiesas sēdē plānot
...
Tiesa lems par lūgumu Bunkus slepkavības lietu sūtīt atpakaļ uz pirmās instances tiesu
LETA 03.06.2026
Rīga, 3. jūn., LETA. Rīgas apgabaltiesa šodien plkst. 14.45 lems par aizstāvju pieteiktajiem lūgumiem krimināllietu par maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus slepkavību nosūtīt atpakaļ uz pirmās instances tiesu, noskaidroja aģentūra LETA.
Iep
...